Poletíme? CHCE TO TOUR – nadupaný dvouhodinový koncert k nové desce „Chce to hit!“ – 30. 11.Brněnská parta Poletíme? je žánrově pestrobarevnou přehlídkou, v jejímž rukopisu nechybí punk, folk, šanson, country ani rock. Velkou měrou se na originálním stylu podepsal lídr a hlavní mozek formace Rudolf Brančovský, který je autorem většiny materiálu i k jejich páté desce „Chce to hit!“ a především pak skvělých, mnohdy absurdně geniálních textů.
Recenzenti se vzácně shodují na tom, že kouzlo hudby brněnské party tkví v instrumentálně bohatém zvuku, nápaditých kompozicích a originálním rafinovaném textu s nekonečnou dávkou osobitého humoru. A toho je nám třeba… Poletíme? už dlouhodobě patří k nejoriginálnějším, nejzábavnějším a koncertně nejživějším kapelám u nás. Na Dobříši hrají poprvé. Těšíme se a věříme, že to bude povedená premiéra.

Společenský sál KD Dobříš, pátek 30. 11. od 20.30 hod. Vstupné: 240 Kč (předprodej); 280 Kč (na místě). Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.: 318 521 302.

Reklama

Předchozí článekMichal Pavlíček a Trio – koncert k novému albu Pošli to tam –16. 11.
Další článekTaneční čaje – 25. 11.