Michal Pavlíček a Trio – koncert k novému albu Pošli to tam –16. 11.

Kytarový virtuos a skladatel Michal Pavlíček vydává album autorských písní Pošli to tam. Pro spolupráci oslovil jak prověřené umělce – Müllera, Načevu, Třešňáka, Hedla, Horáčka ad. – tak naprosté nováčky. Jedním z nich je zpěvačka Milly Honsová, která bude zároveň hostem na jeho podzimním a jarním turné. Michal Pavlíček sestavil novinkové autorské album v duchu svého vnímání hudby jako svobodného horizontu bez hranic a stylových omezení. Sousedí zde tedy skladby různorodé, postavené tu na sólové kytaře, jinde na vokálu. Vybrané písně z alba a další Pavlíčkovy kusy zaznějí i na chystaných koncertech, na kterých ho kromě zmíněné Milly Honsové doprovodí i Trio: Martin Ivan na basu, Michal Daněk na bicí a Michal Nejtek na klávesy.
Každý rok se snažíme připomenout výročí 17. listopadu prostřednictvím neformálního kulturního počinu či setkáním s osobností ideově a lidsky s tímto svátkem spojenou. Náš letošní host Michal Pavlíček je člověkem, který svou tvorbou a životními postoji naplňuje tuto myšlenku měrou vrchovatou.
Jako bonus navíc po hlavním programu vystoupí i Michal Pavlíček ml. s kapelou Gang Ala Basta.

Společenský sál KD Dobříš, pátek 16. listopadu od 20 hod. Vstupné: 250 Kč (předprodej); 280 Kč (na místě); 220 Kč zvýhodněné vstupné (studenti do 26 let, senioři a ZTP – prodej na místě po předložení dokladu). Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.: 318 521 302.

Reklama

Předchozí článekVernisáž výstavy k 100. výročí založení ČSR – 15. 11.
Další článekPoletíme? CHCE TO TOUR – nadupaný dvouhodinový koncert k nové desce „Chce to hit!“ – 30. 11.