Podzim v Aerobik studiu Orel Dobříš  V orlovně jsou již dětské kurzy od začátku školního roku v plném proudu. Po loňském přerušení činnosti jsme letos zaznamenali o kroužky veliký zájem, za který jsme moc vděční. I přesto můžete v průběhu děti přihlašovat do všech kurzů, kde máme ještě volná místa.
  V minulém článku jsme vás informovali, že máme v plánu opět uspořádat tradiční vánoční exhibici ve sportovní hale. Bohužel neumíme odhadnout, za jakých podmínek a za jaké epidemické situace by se tato událost na konci listopadu konala. Rozhodli jsme se proto ještě tuto akci odložit a soustředit se spíše na akce pro děti v nižším počtu účastníků.

  V sobotu 27. listopadu zveme všechny děti, které rády tančí, na Sportovní den s Orlem plný tanečních lekcí. Program včetně stravy a 4 pohybových lekcí bude od 9 do 16 hodin.

  Také našich 6 závodních týmů již dává dohromady nové choreografie sestav pro sezónu 2022 a po bezmála dvouleté pauze, kdy byly závody zrušeny, se už moc těší nejen před dobříšské publikum. Věříme, že na jaře bude situace pro organizování vnitřních akcí jednodušší a budeme moci udělat třeba exhibici velikonoční.

  Přejeme všem krásný podzim a těšíme se na viděnou u nás ve studiu při nějaké sportovní aktivitě.
  Informace o nás naleznete na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a také na oficiálním facebooku studia.

  Tým ASOD

  Reklama

  Předchozí článekTomáš Krejčí končí sezónu jako nejlepší hráč v České republice!
  Další článekZářijové akce s Provasem