Tomáš Krejčí končí sezónu jako nejlepší hráč v České republice!

V letošní sezóně nastupoval na všechny turnaje jako první nasazený. Na každém turnaji se od něj očekával úspěch. Byl pod velkým tlakem, ale ustál to! Dobříšský hráč Tomáš Krejčí po vítězství na turnajích nejvyšších kategorií v ČR, ale především na mistrovství České republiky mladších žáků ve dvouhře i čtyřhře ukončil tenisovou sezónu 2021 na skvělém prvním místě v České republice v kategorii do 12 let.
    Další velkou radostí byla talentovaná hráčka – Danielka Michálková, která se v květnu kvalifikovala na mistrovství České republiky v babytenisu (kategorie dětí 8–9 let), které se konalo koncem září v Rakovníku a kde si díky svým výkonům vybojovala skvělé 9. místo.
    Tomášovi a Danielce k jejich úspěchům velmi gratulujeme a přejeme mnoho dalších vyhraných zápasů v nadcházející sezóně.