Národní házenáVážení příznivci našeho krásného národního sportu, ve dnech 10.–12. 6. se ve Staré Huti bude za podpory obce konat Mistrovství České republiky v Národní házené v kategorii starších žákyň.

Chtěli bychom Vás pozvat na tuto velkou akci, která se v takovém rozsahu bude konat na starohuťském hřišti díky bezvadnému zázemí poprvé v novodobé historii. Budeme vás potřebovat, přijďte vytvořit našim děvčatům skvělou atmosféru.

Naše holky si zajistily účast na domácím mistrovství suverénním vítězstvím v krajské soutěži. Rozpis zápasů a týmy, se kterými se střetneme, ještě neznáme, protože jednotlivé krajské soutěže ještě nejsou dohrané.
V této chvíli víme jen to, že nás čekají 2 zápasy v pátek, 2 v sobotu a jeden v neděli. Víme také to, že oficiální zahájení celého mistrovství bude v pátek od 10.00 hod.

Budeme se snažit vyhrát každý zápas, ke kterému nastoupíme. K tomu ovšem bude potřeba 100% nasazení od úvodu každého zápasu. Máme velkou pokoru k soupeřům, protože víme, že nás nečeká vůbec lehká práce, o čemž jsme se již přesvědčili na zimním halovém přeboru v Litvínově, kde jsme nezahráli vůbec podle našich představ. Máme tedy velkou motivaci předvést daleko kvalitnější a hlavně stabilnější výkony po celý turnaj. Musíme být ale velice obezřetní, víme totiž, že soupeři dokáží potrestat naše sebemenší zaváhání.
Vaše podpora bude opravdu velmi důležitá, a proto věříme, že zaplníte po celý víkend všechna volná místa kolem hřiště a vytvoříte pro holky nezapomenutelnou atmosféru. My můžeme slíbit, že do každého zápasu dáme 100 % a věříme, že vás potěšíme.

Naše děvčata se kvalifikovala také na Mistrovství ČR v kategorii dorostenek, které se bude konat 17.–19. 6. v dalekém jihomoravském Vracově. Věříme, že i tam budeme mít přímo na místě Vaši zdatnou podporu a pokusíme se i v této kategorii přivézt do Staré Hutě nějaké pěkné umístění. I když jsme si vědomi, že konkurence v této kategorii je obrovská a budeme startovat s nejmladším týmem v turnaji.
Držte nám palce.

FF

Reklama

Předchozí článekVzpomínáme na povodeň v roce 1981 ve Staré Huti
Další článekZákladní škola