Městský úřad se prezentuje na novém webu s novými službami pro občanyVážený návštěvníci webu města,
dovolujeme si vás informovat, že za účelem zpřehlednění webu města www.mestodobris.cz (nebo www.dobris.cz) jsme aktualizovali od 1. 4. 2021 nejen podobu městského webu, ale i jeho obsah. Kromě čistšího grafického zpracování jsme web pročistili o historické dokumenty, aby bylo vyhledávání přehlednější. Menu je strukturované blíže občanovi a snažili jsme se o překlad úředních názvů do „lidštiny“ při zachování veškerých požadovaných náležitostí.

Na webu naleznete mimo očekávané informace také známé elektronické služby: CzechPOINT, mapový portál (GIS), hlášení rozhlasu (podnětů), objednávání klientů on-line a jiné.

Nově zde objevíte také seznam plánovaných odstávek elektřiny. Po kliknutí se dozvíte, zdali se v nejbližších 15 dnech plánuje v Dobříši odstávka a v jakém rozsahu. V případě havárie se zde objeví informace o této skutečnosti. Máte-li zájem dostávat informace na váš e-mail či SMS, můžete si registrovat přímo svoji přípojku. Služba je zdarma a provozuje ji společnost ČEZ.

Při vyřizování jakékoli záležitosti na úřadě můžete zanechat své mobilní číslo a úředníkem vám bude zaslána SMS z portálu města (odesílatel je „MestoDobris“) o stavu záležitosti (např. vyřízené žádosti k vyzvednutí či oznámení o postupu). Na tyto SMS nelze odpovídat ani volat.

Novou službou je také on-line chat přítomný na všech stránkách města. Můžete psát okamžitě svůj dotaz. Je-li chat off-line, můžete jejím prostřednictvím zanechat zprávu a my se vám ozveme.
Věříme, že se vám web v novém kabátě bude líbit a pomůže vám v této době vyřídit maximum možné agendy on-line. Budete-li muset na úřad fyzicky, připomínáme, že ve středu jsou úřední hodiny do 18.00.

Případné komentáře a připomínky můžete zasílat na infocentrum@mestodobris.cz.

Za Městský úřad Dobříš informuje Petr Oplíštil,
oddělení tajemníkaPředchozí článekUkliďme si Dobříš
Další článekMěsto Dobříš vyhlašuje konkurzní řízení na pozici ředitele 4. mateřské školy Dobříš