Leden v Aerobik studiu Orel Dobříš  Máme velkou radost z úspěšné vánoční exhibice, která se uskutečnila 2. prosince a které se účastnilo asi 700 diváků v hledišti a odhadem 300 dětí na ploše. Moc děkujeme všem, kteří nám s exhibicí pomohli, moc si toho vážíme. Do organizačního týmu se zapojilo asi 25 lektorů, rodičů a příznivců.

  Do nového roku vstupujeme s novinkami v našem rozvrhu pro děti. Od druhého pololetí otevřeme kurz street dance pro děti od 5 do 7 let, který povede naše bývalá svěřenkyně a lektorka Jana Žádníková. Startujeme hned ve čtvrtek 1. února od 14.30 hod., kdy zároveň proběhne i zkušební lekce pro všechny zájemce. Také od druhého pololetí se děti můžou přihlásit i do ostatních kurzů, kde není ještě plně obsazená kapacita. Na všechny nové děti se moc těšíme.

  Na konci ledna zvládneme děti protáhnout při oblíbené sportovní sobotě. Tentokrát se bude konat 27. ledna. Pro děti je po celý den připravený sportovní program, svačiny i oběd. Sobota proběhne pod vedením oblíbené lektorky Báry Pechmannové.

  Aerobik studio Orel Dobříš děkuje všem partnerům, kteří i v tomto roce 2024 podporují naši činnost a pomáhají dělat pohyb dostupný pro všechny. Velké díky Národní sportovní agentuře, městu Dobříš, společnosti Česká masna a střešní organizaci Orel.

  Všem ostatním příznivcům našeho studia a čtenářům Dobříšských listů bychom chtěli popřát do roku 2024 všechno dobré, pevné zdraví a hodně štěstí. Celý kolektiv lektorů je připraven na cvičení a těší se na vás. Nezapomeňte, cvičení způsobuje zdraví a radost.

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým ASOD  Předchozí článekKurz moderní gymnastiky
  Další článekZahájení nového roku v Pastoračním centrusv. Tomáše