Kulturní středisko Dobříš chystá po deseti letech městský ples. K tanci a poslechu zahraje místní skupina Wocaties band

Zdroj foto: www.canva.com


Po dlouhé desetileté pauze se vrací na dobříšskou kulturní scénu ples města Dobříše, který se uskuteční 15. března v Kulturním domě v Dobříši, kde bude hrát místní skupina Wocaties band.

Vrácení plesu města Dobříše do dobříšského kulturního domu je podle vedení města důležité. „Po deseti letech jsme se rozhodli obnovit tradici plesu. Jde nám o to, abychom podpořili místní komunitu, nabídli lidem možnost setkání, zábavy a také podpořili místní umělce, jako je skupina Wocaties band,“ uvedl starosta Pavel Svoboda.

Hudební skupina Wocaties band, která je z Dobříše, bude hlavním hudebním hostem plesu. Jejich energické vystoupení a široký repertoár jistě zpříjemní atmosféru večera. Jako další bod programu je připraveno předtančení tanečního klubu KAT Zbraslav.

Vstupenky na tuto společenskou událost, které jsou již v předprodeji, obsahují také slosování o nevšední ceny. Kapacita sálu je omezená, proto doporučujeme vstupenky zakoupit co nejdříve.
Ples města Dobříše je otevřen pro všechny.

„Nevyžadujeme striktní plesový oděv. Chtěli bychom, aby se lidé cítili pohodlně a užili si večer. Přesto očekáváme, že oděv bude alespoň částečně přizpůsoben obvyklým společenským normám,“ dodává k připravovanému plesu ředitel dobříšského kulturního střediska Marek Hájek.

Vedení města i organizátoři se těší na vaši účast na plesu města Dobříše.
Informace o cenách vstupenek a předprodeji najdete ZDE.

Zpracovala DHPředchozí článekMěsto Dobříš vyhlašuje konkurzy na pozice ředitelů svých škol
Další článekNabídka města Dobříš: Provozování volnočasového klubu v Kopáčkově domě