Kultura – prosinec 2020Vážení čtenáři Dobříšských listů,
ačkoli se situace ohledně šíření koronaviru postupně zlepšuje, pro nás, pořadatele kulturních akcí, se bohužel nic zásadního nemění. Stále se nemůžeme sejít ve větším počtu, a tudíž musíme i nadále rušit plánované akce, na které jsme vás chtěli pozvat. Patří mezi ně každoroční Setkání se sv. Mikulášem a rozsvícení vánočního stromu, které vždy přiláká na dobříšské náměstí stovky místních i přespolních návštěvníků. Je nám nesmírně líto, že jednou ze zrušených akcí je i tradiční vánoční koncert na zámku Dobříš – nádherná a vždy okamžitě vyprodaná kulturní událost, kterou již mnoho let pořádá kulturní středisko ve spolupráci s hudebníkem a nadšeným organizátorem Ludvíkem Sklenářem.

Je těžké předjímat, co bude za měsíc, je těžké a neradostné učinit definitivní rozhodnutí, že to, co je již připravené, musíme opravdu zrušit a odložit až do doby, kdy se vrátíme k normálnímu životu… Aktuálně nám ale nic jiného nezbývá a my doufáme, že se situace bude postupně zlepšovat a nový rok 2021 přivítáme již s pozitivnější náladou a vyhlídkami…

Vážení a milí Dobříšané, přejeme vám krásné Vánoce, letos asi skromnější na dárky a vzájemná setkání, ale snad o to klidnější a intimnější. Do nového roku si určitě všichni budeme opět přát hodně zdraví a úspěchů… Složitý a pro mnohé bolestný rok 2020 nám dal plně pocítit pravý obsah těchto slov, která jsme dosud vyslovovali tak lehce a mnohdy i formálně.
Proto vám do roku 2021 opravdu upřímně přejeme především pevné zdraví a vnitřní sílu k překonání všech překážek a ztrát, které nám tento rok přinesl.

Těšíme se na setkání v kulturním domě i kdekoli jinde, už se nám po vás opravdu stýská!!!

Za zaměstnance
Kulturního střediska Dobříš
Mgr. Jindřiška Kastnerová


Informace o programu KS Dobříš (k 18. 11. 2020)

ZRUŠENO:

23. 11. – 20. 12. Broumovská skupina kostelů a Památky osiřelé (fotografie)
3. 12. Snow film fest – přehlídka filmů s tematikou outdoorových zimních sportů
6. 12. Setkání se sv. Mikulášem a rozsvícení vánočního stromu
18. 12. Vánoční koncert na zámku

PŘIPRAVUJEME:

7. 1. Jirka Jiroušek – NEBESKÉ – výstava leteckých fotografií. Do 7. 2. 2021
22. 1. Gaia Mesiah – koncert
26. 1. Techtle Mechtle a Kočky – travesti show „Nemocnice na pokraji zkázy“ (náhradní termín za 3. 11. 2020)
Snow film fest – přehlídka filmů s tematikou outdoorových zimních sportů (jednáme o náhradním termínu)Předchozí článekZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ …
Další článekStručné informace z 15. zasedání Zastupitelstva města Dobříše