Jarní výlet s přespáním aneb Dvoudenní zábava s veselými animátorkami a medvědy!

Foto: Sára Zemanová


Jaro nám klepe na dveře a animátorky z Veselé rodiny už plánují tradiční jarní výlet s přespáním pro malé i velké dobrodruhy! ☺

A jak je u nás zvykem, letos budou tyto dva dny opět jiné, plné senzačního programu, a dokonce v jiném městě! Abyste s námi pokaždé zažili něco nového.

Dva dny plné zábavy, nových kamarádů, spousty překvapení a v neposlední řadě také odpočinku a pohody pro rodiče. 🙂 Tentokrát se vydáme za medvědy do Kolína! Vlakem pojedeme na kolínské nádraží, užijeme si procházku městem, navštívíme sochu a pomník medvědů, kostel sv. Bartoloměje a u něj nádherné zahrady na parkáně. Najdeme si samozřejmě čas i na oblíbené hry a soutěže, nebude chybět ani překvapení. ☺

Přespíme v kolínské sokolovně, která nám poskytne zázemí a super vybavení na nejrůznější sportovní aktivity. Večer nás čeká super tematické promítání filmu Pojďte, pane, budeme si hrát.

Cena výletu je 950 Kč a zahrnuje kompletní stravu a pitný režim během celého výletu, přespání, ceny vstupného, odměny a dopravu vlakem.
Výlet s přespáním pořádáme pravidelně a máme zkušenosti, že je to vždy něco výjimečného. Moc se na všechny veselé holky a kluky těšíme!
Tak vzhůru na jarní putování za kolínskými medvědy, přihlašujte se přímo naší animátorce Sáře na tel. číslo 736 229 236. Více informací na www.veselarodina.org, na našem instagramu nebo facebooku Veselá rodina.

P. S. Výlet se platí předem na účet. Pokud bude méně jak deset přihlášených dětí, výlet se nekoná.

Za animátory Veselé rodiny
Klára ŠpínováPředchozí článekNa pozici vedoucí sociálního odboru Městského úřadu Dobříš nastupuje nově Mgr. et Mgr. Jana Šídová, DiS.
Další článekPozvánka na vítání ptačího zpěvu