Jaký byl rok 2022 na tenisových kurtech V Lipkách?  Tenisový rok 2022 začal jako tradičně přípravou tenisových dvorců pro letní sezónu a následnými soutěžemi družstev. Ty i letos byly pro náš klub velmi úspěšné. Stejně jako v loňském roce dosáhl nejlepších výsledků tým dorostenců, který se umístil na 2. místě ve Středočeském kraji, a bohužel na horší skóre nepostoupil na mistrovství České republiky družstev.

  V prázdninových měsících probíhala jako každoročně tenisová soustředění pro děti a celostátní turnaje různých kategorií. Největší akcí, kterou náš klub tento rok pořádal, bylo mistrovství České republiky starších žákyň, které jsme měli možnost pořádat již po několikáté.

  Výborných tenisových výsledků dosahovali naši hráči a hráčky na celostátních turnajích jednotlivců nejen na domácí půdě, ale i po celé České republice. Nejlepším hráčem se díky svým úspěchům stal Tomáš Krejčí, který se již v květnu výhrou na oblastních přeborech kvalifikoval na mistrovství České republiky starších žáků, kde se ve dvouhře i čtyřhře umístil na krásném třetím místě. Současně se v letošním roce konala Olympiáda dětí a mládeže v Olomouci, kde se Tomáš stal olympijským vítězem ve čtyřhře. Tomáš dosahoval skvělých výsledků nejen u nás, ale i v zahraničí. S reprezentačním týmem chlapců do 14 let se umístili na krásném 4. místě. Mezi další hráče, kteří celé léto přiváželi z turnajů medaile a poháry, patří Max Trojan, Filip Šantora, Dominik Romba, Daniela Michálková, Sofie Audy, Helena Petáková, Bedřich Břicháček a další. Všichni hráči budou vyhlášeni a odměněni na slavnostním tenisovém večeru konaném 16. prosince v Kulturním domě v Dobříši.

  Veliké díky patří partnerům našeho klubu, bez kterých by fungování klubu bylo velice složité. Dále pak trenérům, hráčům, rodičům a dalším, kteří náš klub po celý rok podporují.

  Přejeme vám krásné Vánoce a do nového roku přejeme jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví a spoustu vyhraných tenisových i životních zápasů.

  Tým TenisCentra Dobříš  Předchozí článekZákladní škola Dobříš, Lidická 384
  Další článekAdventní čas v Aerobik studiu Orel Dobříš