Adventní čas v Aerobik studiu Orel Dobříš  Poslední měsíc v roce je u nás stále plný sportu a trénování nových závodních sestav na nadcházející jarní sezónu.
  Děti už se těší na mikulášskou nadílku, kterou máme připravenou pro každého malého cvičence.

  Naše dva sportovní týmy vystoupí na benefičním večeru Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, a to již 11. prosince 2022 na zámku Dobříš. Jsme potěšeni pozváním a jsme rádi, že děti předvedou, co se u nás naučily.

  V týdnu od 12. prosince chystáme pro rodiče z dětských i závodních kurzů tradiční týden otevřených dveří. Zveme i rodinné příslušníky, aby se přišli podívat a poznali, jak se v jednotlivých kurzech cvičí a jak to dětem jde.

  Všem naši příznivcům, fanouškům i všem ostatním chceme popřát klidné a krásné Vánoce plné vánoční pohody a hlavně zdraví. Děkujeme za vaši přízeň. Jsme rádi, že si k nám od září našlo cestu tolik dětí a těšíme se na všechny opět po vánočních prázdninách v plné síle v roce 2023.

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.  Předchozí článekJaký byl rok 2022 na tenisových kurtech V Lipkách?
  Další článekReprezentace města v gymnastice