Jak probíhají přípravy na novou sezónu v Aerobik studiu Orel Dobříš?  Závodnice z Aerobik studia Orel Dobříš mají v tělocvičně v posledních dnech napilno. V současnosti jednotlivé týmy dokončují své choreografie a společně s trenérkami se připravují na zahájení nové závodní sezóny, která začíná již v březnu. V rámci příprav na sezónu týmy nejenže pravidelně trénují několikrát v týdnu, ale mimo to se také setkávají na víkendových soustředěních. Některé závodnice se pak vydávají i na soutěže nazvané Master Class, kde děvčata cvičí podle lektora, a pilují tak techniku cvičení.
  Velký úspěch si přivezla děvčata hned ze svého prvního Master Classu v Milíně, který se konal v sobotu 11. 2. 2017, kde v konkurenci 50 závodnic obsadila naše děvčata první tři místa:
  1. místo – Alena Vyskočilová
  2. místo – Nikola Houfková
  3. místo – Anežka Tenglerová
  V letošním roce reprezentuje město Dobříš na závodech po celé České republice celkem 7 závodních týmů, které soutěží v kategoriích fitness aerobiku, step aerobiku, zumby a team show. Poté budou závodnice jezdit každý víkend na závody po celé České republice.  Předchozí článekDobříšský autor Radim Weber vydal dvě e-knihy
  Další článekLyžování na Archmance