Informace k mimořádné situaci pro rodiče žáků 2. ZŠ DobříšMilí rodiče a zákonní zástupci našich žáků,

je to týden, co jsme zcela nečekaně z nařízení Vlády ČR zůstali ve škole bez žáků. Rozcházeli jsme se s nimi narychlo a s přesvědčením, že se s nimi nejpozději za týden opět setkáme. Bohužel jsme se mýlili.

Máme za sebou týden mnoha změn. Spojujeme se se svými žáky i s vámi, hledáme e-maily a telefonní čísla, připravujeme na stránky školy učivo, učíme se zacházet s on-line nástroji a vymýšlíme, jak to udělat, abychom vašim dětem byli blíž a mohli jim pomáhat s distanční výukou. Proto vás prosíme o trpělivost, pokud se vám zdá, že nejsme dost pružní a připravení. Věřte, že se o to snažíme a řešíme všechny vaše průběžné podněty.

Respektujeme, že i pro vás je to zátěžová situace. Není proto důležité, zda vaše děti vše zvládnou, zda všemu porozumí. Stačí, když dohlédnete, aby si na školu našly čas, prošly si zadané úkoly a každý den se po určitou dobu věnovaly škole. Nestresujte je, ani sebe. Děti, ale samozřejmě i vy , se můžete obrátit na nás. Jsme pro vás všichni každý den na e-mailech, někteří na Skypu, na WhatsAppu. Nabízíme konzultaci, vysvětlení, pomoc.

Buďme společně partnery dětem, které jsou v nové a náročné situaci.        

Vaši  učitelé 2. ZŠ Dobříš

  • v současné době je spuštěna online vzdělávací aplikace Alfbook (procvičování učiva)
  • probírané učivo je na stránkách školy – třídy
  • učitelé jsou k dispozici na @, nebo dalších komunikačních aplikacích, případně telefonech
  • připravujeme další možnosti využití online technologií pro vzdělávání

Více zde: https://www.2zsdobris.cz/news/dopis-nasim-rodicum/

Reklama

Předchozí článekVýzva občanům
Další článekHarmonogram blokového čištění ulic pro rok 2020