Hurá zase do sokolovny  Prázdniny jsou za námi a s nimi i tábory a sportovní soustředění, které sokolové během prázdnin pořádali, a tak začínáme zase cvičit. Cvičení bude zahájeno v prvním zářijovém týdnu od 2. 9. 2019. Oddíly, které začnou cvičit později, informaci s předstihem zveřejní. Nabídka cvičení je v Sokole opět pestrá: aerobik, rope skipping, tancování, florbal, volejbal, nohejbal, zdravotní cvičení, box, šipky a také všestrannost pro děti. Více informací o jednotlivých oddílech se dozvíte na našich webových stránkách www.sokoldobris.cz, na facebooku https://www.facebook.com/TJSokolDobris/ nebo na nástěnce, která visí na sokolovně.

  Září bude nabité

  Oddíly batolátek a předškolátek se zapojí do projektu Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky. Již tradičně se zúčastníme sokolských akcí Sokol spolu v pohybu a Noc sokoloven.
  V sobotu 14. září od 10.00 do 12.00 se Sokol zapojí do akce Zažít město jinak. Zavítejte do sokolovny i se svými ratolestmi a překonejte opičí dráhu. Tímto zároveň odstartujeme
  Týden otevřených dveří, který bude trvat od 14. do 20. září. Přijďte si nezávazně a zdarma zacvičit do sokolovny a vyzkoušet si nejrůznější pohybové aktivity, hry a sporty. Chybět nebudeme ani při akci Dobří(š) v pohybu.

  Za TJ Sokol Dobříš Gita Otavová

  Reklama

  Předchozí článekPříměstský tábor? Za rok určitě zas!
  Další článekStrhující zážitky naší účastnice 16. světové gymnaestrády od Bodamského jezera