HázenáO tom, že národní házenkáři TJ Stará Huť v zimě neodpočívají, svědčí výčet turnajů.
Hlavně žákyně mají dosti nabitý program. V kategorii mladších žákyň vyhrály oba turnaje ve sportovní hale v Dobříši. Nejprve 13. 1. zimní turnaj pořádaný naším oddílem. Za účasti 6 týmů ani jednou neprohrály a získaly 11 bodů. Podruhé vyhrály suverénně oblastní kolo „Zimního poháru mládeže”, které pořádal 20. 1. 2018 SNH. Se čtyřmi soupeři neztratily ani bod a postoupily do celostátního finále. Je to dokladem, že v současnosti nemají ml. žačky v této kategorii, ve Středočeské oblasti konkurenci. Také starší žačky se účastnily „Zimního poháru mládeže”, který se hrál v Řevnicích. Umístily se na 4. místě ze 6 družstev, se ziskem 4 bodů. Další turnaj starších žaček, pořádaný naším oddílem ve sportovní hale, se uskutečnil 24. 2. 2018. I přes oslabení týmu nemocemi se děvčatům podařilo neskutečným výkonem vybojovat první místo.

Nový povrch a větší hrací plochu v dobříšské sportovní hale si vyzkoušely 3. února 2018 i ženy a dá se říci, že úspěšně. Na tradičním „Memoriálu M. Sainerové” obsadily 2. místo z 5 družstev, za vítěznými Modřany.

Vyvrcholení halové sezony bude 18. 3. 2018 tradiční turnaj mužů, letos již 35. ročník „Memoriálu Jirky Rambouska”, na který zveme všechny příznivce národní házené do sportovní haly v Dobříši.

j.s.

Reklama

Předchozí článekSpolečenská kronika – březen
Další článekSvoz nebezpečného odpadu