Fotbalisté MFK Dobříš v závěru letošního roku trénují a nezapomínají ani na brigády  Letošní rok fotbalovým zápasům na dobříšském stadionu V Lipkách nepřál. Jarní část soutěžního ročníku 2019/2020 se nedohrála. Výsledky odehraných utkání byly zrušeny a do historických tabulek tak poprvé v historii fotbalového klubu nepřidáme bohužel žádné výsledky z mistrovských soutěží. Podzimní část nového soutěžního ročníku 2020/2021 se sice slibně rozběhla, ale byla opět jako na jaře přerušena a neodehrané podzimní zápasy byly přesunuty na začátek roku 2021, kdy se budou dohrávat před jarní částí soutěžního ročníku.

  Během letošního roku však fotbalisté MFK Dobříš nezapomněli v rámci možností na další vylepšování areálu, a tak přinášíme pár fotografií z letošních brigád.

  V prosinci začali dospělí i mládež podle možností i s tréninky a přípravnými zápasy. A-tým mužů, který by měl (snad) pokračovat v soutěži v posledním lednovém víkendu, zahájil přípravu s Motorletem B a prohrál 1:6. Má připravená i další přípravná utkání, ale v současné situaci není jisté, zda budou sehrána a zda nebude nutné je sehrát za zavřenými branami stadionu. Podobně jsou na tom i další mužstva, která by měla pokračovat v soutěži druhým únorovým víkendem.

  Výbor MFK Dobříš přeje všem našim příznivcům mnoho štěstí a zdraví v novém roce, a to snad i s fotbalem na stadionu V Lipkách!

  Jan Soukup, Radim Weber, zdroj foto: Jan Soukup

  Reklama

  Předchozí článekNovoroční pozdrav z Aerobik studia orel Dobříš
  Další článekOrientační běžci z OK Dobříš pomáhali v lese