Dobříšská šelma: Přijďte obdivovat špičkové modely a nádherné veterány!V sobotu 24. srpna ožije sportovní hala a její okolí dalším ročníkem oblíbené akce Dobříšská šelma.

Pokud jste navštívili některý z uplynulých ročníků, tak víte, že Dobříšská šelma je jednou z největších modelářských soutěžních výstav v ČR. Na Dobříš jezdí své modely představovat modeláři z celé republiky i ze zahraničí a v posledních letech vždy bylo k vidění více než sedm set plastikových i papírových modelů, což je úctyhodné číslo. Ať už vás zajímají letadla, lodě, vojenská technika, závodní auta nebo třeba figurky, určitě si přijdete na své!

Díky osvědčené spolupráci s veteránskými spolky z okolí bude i letos v bezprostřední blízkosti haly zaparkováno a k obdivování připraveno velké množství auto i moto veteránů a hasičské techniky. Samozřejmostí je účast prodejců modelářského sortimentu, o občerstvení se postará blízká Tankovna Modrá kočka. Ve výsledku se tedy můžete těšit na skvělou podívanou a zábavu pro celou rodinu – prostě krásně strávený den! Srdečně vás zveme a těšíme se na vás!

Pro veřejnost bude výstava otevřena v sobotu 24. srpna od 10.00 do 15.00, vstupné je dobrovolné. Výstava veteránů proběhne cca od 10.00 do 11.30. Více informací najdete na www.facebook.com/dobrismodel nebo na www.dobrismodel.cz.

Tomáš Vokurka a Jaroslav Sauer,
Modeláři Dobříš, z. s.Předchozí článekLéto na farmě
Další článekOdpoledne pro děti s hasiči města Dobříš: Ukázky, soutěže a pěnová show!