DivadloV pátek 1. a v sobotu 2. dubna v sále KD ve Staré Huti uvedl divadelní soubor MKS DEHHET hru Brandona Thomase Charleyova teta. Pokud jsem líčila známým své dojmy z divadla, sdělila jsem jim v první řadě to, co je zajímalo nejvíc – návštěvnost. K obrovské radosti bylo po oba dva dny neprosto vyprodáno. Diváci se po celé představení nesmírně bavili. Herci museli cítit velké uspokojení z báječné reakce obecenstva, z potlesku na otevřené scéně a na konci z mnoha opon. Nedivím se, že mnozí shlédli představení po oba dva večery. Měli, jak mi bylo řečeno, stejně silný zážitek. Viděla jsem tuto hru v Praze na předních scénách a mám pocit, že jsem se tak, jako v sobotu, nebavila. Je moc dobře, že právě takto zdařile byla zahájena letošní sezona po těch několika nepříznivých letech pro kulturní a společenský život.
Gratulujeme a děkujeme za to celému divadelnímu souboru DEHHET i těm, kdo mají na jejich úspěchu podíl.

Já i moji blízcí a přátelé se neméně těšíme na představení Saturnin, které uvede divadelní spolek Klas z Rychnova nad Kněžnou 7. května v 18 hodin u nás v Kulturním domě. Tito ochotníci u nás už hostovali a velice úspěšně.
S hrou Charleyova teta se představí DEHHET na Dobříši při Divadelním festivalu 17. 5. od 19 hod. I tam se s rodinou a přáteli chystáme a už se nemůžeme dočkat.

D. Majzelová


Milí ochotníci, nezbývá mi, než se přidat k poděkování. Rekonstrukce kulturního domu byl velice náročný kus práce, kdy bylo těžké už samotné rozhodování o jeho pořízení a následné opravě. Když jsem ale v sobotu 2. dubna prožil ten báječný zážitek, cítil jsem opravdovou hrdost. Vlastní kulturní stánek, domácí ochotníci, plné hlediště, z návštěvníků přímo sálala dobrá nálada, z účinkujících pak neuvěřitelná energie. A za ten pocit vám děkuji.

Petr Dragoun, starosta


Základní škola a Místní kulturní středisko Stará Huť si dovolují pozvat všechny divadelní příznivce na dětské představení Cirkus Rámus, které se uskuteční v neděli 22. května od 15 hodin v sále KD. Nebude chybět hudba, tanec i vrcholná čísla artistů a drezura „zvířat“. Přijďte povzbudit naše nejmladší umělce!


Oblíbený Divadelní spolek Klas Klášterec nad Ohří uvede dne 7. května v Kulturním domě ve Staré Huti dramatizaci známého Saturnina autora Zdeňka Jirotky. Začátek představení je v 18 hodin, vstupné 100 Kč.

Reklama

Předchozí článekHázená
Další článekZprávičky z naší MŠ