Děvčata z Aerobik studia Orel Dobříš mají první letošní závodní úspěch  Naše tři závodní týmy otevřely poslední lednovou sobotu novou závodní sezónu. Zúčastnily se v Českých Budějovicích závodů pod hlavičkou organizace FISAF celorepublikového seriálu závodů Česko se hýbe.

  V kategorii Aerobik obsadil závodní tým děti show se svou skladbou Vikingové krásné druhé místo. V kategorii Tanec proti sobě závodily ve stejné věkové kategorii naše dva taneční týmy. Tým junior dance Kotkas zvítězil a mladší taneční tým dětí Ékaras obsadil druhé místo. Oba týmy si tak vybojovaly nominaci na mistrovství České republiky, které se bude konat v červnu v Brně. Všem našim týmům gratulujeme, jsme rádi, že je naše sbírka medailí opět rozmanitější a širší. Další závody na sebe nenechají dlouho čekat. První dva víkendy v březnu pojedeme do Plzně na závody Mistry s mistry a do Prahy na závody Žij pohybem. Tam se představí i další tři naše závodní týmy v kategorii step. Budeme našim závodníkům a jejich trenérům držet palce, aby se jim jarní závodní sezóna povedla tak, jak si přejí.

  V průběhu března již můžete své děti přihlašovat na naše oblíbené letní příměstské tábory až do naplnění kapacity všech turnusů. Již třinácté léto připravujeme pro děti z Dobříše a okolí program nabitý pohybem, dobrodružstvím a zážitky. Pro letošní rok zařazujeme úplnou novinku – Dance camp, kde děti doslova protančí celým týdnem. Ten je vhodný pro děti od 9 do 14 let. Nebudou samozřejmě chybět i tradiční sportovní campy pro děti 6–12 let, kde se věnujeme všestrannosti, trénujeme atletiku, gymnastiku, míčové hry, bojové umění nebo jezdíme na výlety. Organizace campů je finančně podpořena z grantu města Dobříše, za což moc děkujeme.
  Na všechny děti už se nyní těšíme.

  Bližší informace najdete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebookuinstagramu.
  Nezapomeňte, cvičení způsobuje zdraví a radost.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekZprávy z dobříšské gymnastiky
  Další článekZámek Dobříš otevře návštěvníkům novou multimediální expozici