Děti z Aerobik studia Orel Dobříš opět v akci!  Po neuvěřitelných 7 měsících jsme i my v orlovně mohli na začátku května opět začít cvičit. Rozvolnění se nejdříve týkalo pouze dětských kurzů a závodních oddílů. Cvičit jsme mohli jen venku, ale nám to nevadilo, počasí nám přálo a naše velké venkovní hřiště v areálu orlovny nás zachránilo.

  Nadšení bylo vidět jak na dětech, tak i na rodičích a lektorky byly šťastné z velké účasti a z nových tváří dětí, které si přišly lekce vyzkoušet. Věříme, že se budeme zase všichni pravidelně potkávat, a už se těšíme na setkání na našem tradičním táboráku, který se uskuteční ve středu 30. června od 16 do 19 hod. na hřišti v orlovně. Pro děti i rodiče budou připraveny špekáčky na oheň.

  Na červenec připravujeme dva turnusy letních příměstských táborů Sport Campy, na které jsou volná poslední místa. Můžete tak své děti ještě přihlásit.

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.A nezapomeňte, cvičení způsobuje zdraví a radost!

  Tým ASOD

  Reklama

  Předchozí článekPojďte do toho! Nordic walking v Dobříši
  Další článekKomunitní život v Dobříši