Co se dělo v září na tenisových kurtech V Lipkách  Po skončení turnaje Mistrovství České republiky v tenise starších žákyň bylo možné o prvním víkendu měsíce září vidět nejlepší hráče České republiky na celostátním turnaji mladších žáků kategorie A. Na úvod turnaje proběhla páteční kvalifikace a od soboty do úterý pak probíhala hlavní soutěž. Vítězem turnaje se stal žebříčkově druhý nejlepší hráč ČR – Matouš Čepelík z LTK Liberec.

  Další víkend patřil turnaji starších žáků, kde se ve skvělém světle ukázal hráč TenisCentra Dobříš – Tomáš Krejčí, který prošel turnajem bez ztráty setu a stal se jeho vítězem. Současně s tímto turnajem probíhali další dva turnaje – Memoriál Milana Vondruse, kterého se účastní amatérští hráči našeho klubu a celostátní turnaj babytenisu. Turnaje pro nejmenší tenisty se účastnilo 24 hráčů, kteří byli rozlosováni do skupin, z nichž postupoval pouze vítěz. Na druhém místě ve skupině se umístila dobříšská hráčka Danielka Michálková, a tím ze skupiny do hlavní soutěže nepostoupila. Chuť si ale spravila v turnaji útěchy, kde skončila na krásném 3. místě.
  Druhým hráčem babytenisu je Max Trojan, který se v tomto termínu zúčastnil MČR družstev babytenisu v Prostějově, kde s týmem TK Zdice obsadil skvělé 7. místo.

  Závěrečnou akcí v našem klubu bude turnaj mladších žáků kategorie B, kterého se účastní Tomáš Krejčí, který bude bojovat o 1. místo v celostátním žebříčku v ročníku 2009.

  Na závěr bychom chtěli poděkovat všem hráčům TenisCentra Dobříš za jejich reprezentaci na turnajích v letní sezóně.

  Za TenisCentrum Dobříš Eliška Beranová  Předchozí článekSokol Dobříš – Vzpomínka na prázdniny
  Další článekVážení spoluobčané,