Co pro vás chystáme v orlovně?  Expedice Apalucha aneb Víkend pro maminky s dětmi

  Oblíbená akce je po roční pauze zpět! Přijměte naše pozvání a pojeďte do Českého ráje. Program víkendu bude bohatý a užijí si ho děti i maminky. V kempu Sedmihorky budeme sportovat, poznávat, tvořit i odpočívat. Ubytování je zajištěno v prostorných a vytápěných chatkách.
  Na pobyt vyrážíme od pátku 24. do neděle 26. dubna 2020 a těšíme se na vás! Přihlašovat se můžete už nyní, kapacita pobytu je omezena!

  Sport Camp 2020 – prázdninové příměstské tábory

  Sportovní tábory pro děti od 6 do 12 let pořádáme už od roku 2012. Během několika dní vyzkoušíme nejrůznější sporty, poznáme nové kamarády, nasbíráme spoustu zážitků, budeme tvořit a užijeme si legraci.
  Sport Camp I. se uskuteční 29. června – 3. července 2020, Sport Camp II se uskuteční 7. – 10. července 2020. Přihlašovat děti můžete na recepci Aerobik studia Orel Dobříš s vyplněnou přihláškou a zálohou v hotovosti do naplnění kapacity!

  Aktuální informace naleznete také na našich webových stránkách www.aerobikdobris.cz, na facebookovém profilu nebo instagramovém účtu.

  • S ohledem na mimořádné opatření státu v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace, onemocnění COVID-19, je třeba konání akcí vždy ověřit u pořadatele.
  Reklama

  Předchozí článekOrientační běžci z OK Dobříš na Zimních olympijských hrách dětí a mládeže 2020
  Další článekDruhý střípek Gymnastiky Dobříš, z.s.