Červen a prázdniny v Aerobik studiu Orel Dobříš  Další školní rok pomalu končí a s ním přicházejí prázdniny. Volnější režim nás čeká i v Aerobik studiu Orel Dobříš, ale to neznamená, že se nebude cvičit!

  Závěrečné hodiny dětských sportovních kurzů i poslední červnové tréninky si rozhodně užijeme! Cvičit budeme hlavně venku na čerstvém vzduchu a děti se mohou těšit i na závěrečný PIKNIK S TÁBORÁKEM pro celou rodinu. Ten se uskuteční již tradičně na našem hřišti u orlovny v pátek 21. června od 16.00 hod. Srdečně tak zveme i touto cestou všechny děti z našich dětských i závodních kurzů k opečení buřtů a rozloučení před prázdninami.

  Lekce dětských kurzů a tréninky závodního aerobiku budou probíhat až do čtvrtka 20. června dle platného rozvrhu.

  Letní rozvrh přináší hodiny pro batolátka i dospělé! Opět je připraven speciální rozvrh pro dospělé v letním režimu, který bude platit od pondělí 17. června do neděle 8. září a chybět v něm nebudou vaše oblíbené lekce. Pro malá batolátka budou připravené lekce každou středu od 9.30 hod., které startují od 17. července a potrvají až do konce srpna. S dětmi si pak o prázdninách užijeme také naše akční Sport Campy i soustředění pro závodní oddíly. Tak hurááá do toho!

  Veškeré aktuální informace naleznete vždy na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz nebo na oficiálním Facebooku a Instagramu ASOD.

  Tým lektorů ASOD

  Reklama

  Předchozí článekProgram zápasů MFK Dobříš – červen
  Další článekSokolská akademie