Červen a léto v DobříškuV květnu se Dobříšek aktivně zúčastnil tradičních májových slavností. V rámci hlavního programu jste mohli vidět ukázku tanečků Taneční přípravky a Dance mix, tedy vystoupení předškolních a školních dětí. V rámci odpoledního programu jsme nabídli již tradiční kreativní dílničku pro děti a jejich rodiče či prarodiče. V květnu se konala poslední přednáška ze série věnované psychomotorickému vývoji dětí do jednoho roku, tentokrát to byl praktický nácvik manipulace s miminky dle metody Evy Kiedroňové pod vedením naší zkušené lektorky Lucie Špačkové Krasanovské. Jak poznáte, že je vaše dítě připraveno do mateřské školy? O tom jste si mohli povídat a poradit se se zkušenou speciální pedagožkou Kateřinou Neubauerovou.

Ani v červnu a v létě nekončíme
V červnu se s námi vydejte na dobrodružnou cestu u příležitosti Dne otců a Dne dětí:

Neděle 17. června od 15 do 18 hod. – Cyklostezka na Vlašce ke Dni otců

Vezměte kola, koloběžky, odrážedla, tatínky, dědečky, babičky a maminky a přijďte si vyzkoušet, jak dobře znáte dopravní značky, zvládnete různé disciplíny a dostanete se k cíli. Součástí bude i jízda na koni a střelba ze vzduchovky.

VOLNÁ HERNA – „Místo pro rodinu“

vstupné 15 Kč člen(ka) / 30 Kč nečlen(ka) RC. Hernu pro veřejnost máme otevřenou v pondělí a ve středu od 14.30 do 16.30 hod., v úterý a v pátek od 8.00 do 12.30 hod.

V červenci a srpnu se pravidelné programy nekonají. Těšit se na vás budeme na příměstských táborech, kde zbývají poslední volná místa.


Týdny v duchu příměstských táborů 2018

Zbývají poslední volná místa
Ve všední dny od 7 do 17 hod. v RC Dobříšek a okolí pro děti od 4 do 12 let. Letos na téma
POUŠTÍ A PRALESEM.
V rámci každého týdne se uskuteční den na koňském ranči v Brodcích (v případě příznivého počasí). Přijďte s námi cestovat divočinou, najít ztracené děti nebo indicie, které nás dovedou k pokladu. Je potřeba být připraveni na všechno, co nás čeká za rohem. Mít oči otevřené a uši připravené k objevování okolní přírody. Osvědčené lektorky a lektoři budou letos děti provázet v tomto složení:

Výtvarně zaměřené

9. 7. – 13. 7. Mirka Vtípilová a Anna Vtípilová, PLNĚ OBSAZENO
16. 7. – 20. 7. Daniela Koubková a Václav Koubek, pro děti 8–12 let
30. 7. – 3. 8. Stáňa Bedřichová a Bára Bedřichová, PLNĚ OBSAZENO
13. 8. – 17. 8. ak. malíř Miro Pogran a Johana Pogranová, PLNĚ OBSAZENO
Děti si osvojí různé výtvarné techniky, čekají na ně soutěže a hry.

Jak se dělá divadlo

6. 8. – 10. 8. Andrea Krejčová a Tereza Nováková, pro děti 4–12 let
Děti si vyzkouší dramatizaci pohádky, výrobu kostýmů a kulis.

Sportovně zaměřené

23. 7. – 27. 7. Petra Šandlová ml. a Petra Šandlová st., PLNĚ OBSAZENO
20. 8. – 24. 8. Magda Pogranová a Tomáš Nytra, pro děti 8–12 let
Děti budou hodně venku, poznávat přírodu, hrát hry, čeká na ně spousta dobrodružství a pohybu.

Informace a přihlášky Petra Štochlová nebo na www.dobrisek.cz, tel.: 603 199 265.
Tábory jsou v letošním roce podpořeny Evropským sociálním fondem a MPSV prostřednictvím MAS Brdy–Vltava jako součást projektu Týdny v duchu příměstských táborů. Reg. číslo projektu: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0007708.
Více informací a přihlášky: https://dobrisek.webnode.cz/tabory/


Poradenství

V rámci projektu hrazeného z dotačního titulu Rodina na MPSV nabízíme všem poradenství v obtížných životních situacích za zvýhodněných cenových podmínek. Přijďte se poradit, nebuďte na řešení sami. Krize může být součástí vývoje vaší rodiny.

Rodinné a výchovné poradenství – Mgr. Kateřina Neubauerová, DiS. – na objednání ve čtvrtek od 12 do 18 hod. Témata: mezigenerační vztahy, partnerské problémy, agresivita, potíže s usínáním atd. Hrazena jsou tři setkání. Kontakt: 775 387 989, katkaen@email.cz.

Laktační poradenství – Mgr. Kateřina Neubauerová, DiS. – v prostředí vašeho domova. Hrazena jsou tři setkání. Kontakt: 775 387 989, katkaen@email.cz.

Sociální poradenství – Daniela Koubková – hrazena jsou tři setkání. Kontakt: 733 741 817, dkoubkova@seznam.cz.

Aktuální informace, rozvrh a ceny najdete na našem webu: www.dobrisek.cz nebo na https://www.facebook.com/dobrisek, e-mail: info@dobrisek.cz, adresa: Na Nábřeží 1650, Dobříš.

Reklama

Předchozí článekČajovna Dobříš – červen
Další článekOpětovné varování MP Dobříš před podvodníky – podomními a pochůzkovými prodejci