Cena Přívětivý úřad putuje na DobříšOcenění Ministerstva vnitra ČR si ve středu 17. 5. 2017 na slavnostním udílení cen v Benešově převzali starosta Stanislav Vacek a tajemník Radek Řechka. Středočeský kraj má celkem 26 měst obdobné velikosti, přičemž Dobříš se umístila v rámci kraje na třetím místě, druhé místo patří Černošicím a vítězem je Benešov.

Vycházíme vstříc občanům

Cílem soutěže je upozornit především na nadstandardní služby poskytované úřadem vůči občanům města. U nás se jedná se například o mobilní služby městského úřadu, kdy naši úředníci dochází za staršími a nemohoucími spoluobčany, aby si mohli v pohodlí svého domova, nemocnice či stacionáře vyřídit vše potřebné. Oblíbená a dobře hodnocená je také služba „hlášení závad“, která umožňuje občanům rychle a jednoduše upozornit na určitý problém v Dobříši. Od dubna tohoto roku je spuštěna i další elektronická aplikace „hlášení rozhlasu“, která občany informuje o důležitém dění v našem městě.

Jsme tu pro vás

Máte-li pro nás vhodné náměty nebo tipy, v jakých oblastech by se do budoucna měly naše služby ještě vylepšit, napište nám na náš facebook@mestodobrisoficialni nebo je zasílejte e-mailem k rukám tajemníka Radka Řechky – rechka@mestodobris.cz.
Za náměty předem děkujeme.Předchozí článekDobříš v pohybu
Další článekFontána u pošty je po 17 letech opět spuštěna