Bronzová děvčata z 2. ZŠ Dobříš

2. ZŠ Dobříš11. 1. 2018 se v Březnici konal turnaj základních škol ve vybíjené, který byl určen pro děvčata z 1.–3. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 9 škol, mezi nimiž samozřejmě nechyběla ani 2. ZŠ Dobříš.
Naše dívky nastoupily do turnaje vítězně, když porazily 1. ZŠ Dobříš. Ve skupině porazily i ZŠ Jiráskovy sady. Jediná prohra ve skupině proběhla se ZŠ Bohutín. Postoupily tedy do semifinále!
V semifinále na nás čekala ZŠ Březnice, která využila bouřlivého domácího prostředí a nedala nám šanci. V boji o třetí místo jsme se střetli se ZŠ Bohutín. A byl to opravdu boj! Děvčata bojovala jako lvice a zápas skončil remízou. Poté muselo přijít prodloužení, které skončilo nerozhodným výsledkem. Následovalo další prodloužení, tentokrát formou „náhlé smrti“. Štěstěna byla na naší straně a dívkám se podařilo vybít soupeřky jako první. To byl úspěch!
Skončili jsme tedy na krásném bronzovém místě. Poděkování za toto úžasné umístění patří těmto bojovnicím: Adéla Melichová, Vendula Straková, Aneta Hocková, Ester Sedláčková, Adéla Matoušová, Barbora Hrdličková, Alexandra Nezmar, Nela Špindlerová, Lucie Geregová, Julie Kahounová a Vilma Žižková.

Eva Kašparová, 2. ZŠ Dobříš

Reklama

Předchozí článekTurnaj ve vybíjené chlapců 2. a 3. třídy – 1. místo v okrese
Další článekLESNÍ ŠKOLA – Den otevřených vrátek