-3.1 C
Dobříš
Sobota, 2 prosince, 2023
Domů Blog


Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Trénujte na Běh města Dobříše s Radkou a Simonou

22. 9. 2017 | 18:00

 

Využijte jedinečné možnosti a přijďte zdarma natrénovat formu na závod, poradit se o technice běhu nebo si prostě jen zaběhat pod vedením zkušených holek, které během doslova žijí.

Přijít si zaběhat můžete čtyři zářijové pátky před samotným závodem. Vybíháme vždy v 18.00 hod. od Aerobik studia Orel Dobříš.

• pátek 22. září – Simona
• pátek 29. září – Radka

Odkazy

Kdo je Simona a co vás čeká na tréninku?

Simonu můžete potkat v běžeckém nebo na kole v Brdských lesích velmi často. Je cvičitelkou v Orlovně, kde vede lekce Fitballu a běžecké tréninky. Běh jí v posledních letech doslova učaroval. A protože chce vše dělat správně a tak, jak se má, stala se trenérkou Běžecké školy Miloše Škorpila… tzn. je pod vedením toho nejlepšího z nejlepších.

Díky její lásce k běhu se stala i kapitánem vodičů běžeckého seriálu RunTour. „Pomoci ke splnění cílu ostatním je radost, hnací motor a neskutečná euforie… těším se na vás jak na tréninku, tak na Běhu města Dobříše, který si opravdu užijeme,“ říká Simona s úsměvem.

Simona vám pomůže závod na 10 km zaběhnout za 50, 55 nebo 60 min. a samozřejmě vás povede k tomuto cíli i v samotný den D.

Kdo je Radka a co vás čeká na jejím tréninku?

Radka je jednou z nejzkušenějších závodnic v našem městě a širokém okolí. Závodit začala až ve svých 29 letech, předtím se běhu věnovala pouze rekreačně. Společně se svým manželem, který ji vlastně k vrcholovému běhu přivedl, má dnes za sebou nesčetně triatlonů, nejrůznějších běžeckých závodů, maratonů, ale také plaveckých i cyklistických závodů po celé ČR i v zahraničí. Absolvuje několik desítek závodů za rok a kromě manžela se stará také o dvě dcery. Svůj volný čas vyplňuje do poslední minuty sportem, je totiž také lektorkou Zumby v Aerobik studiu Orel Dobříš, kde vede lekce pro dospělé i děti a trénuje závodní tým.

S Radkou se můžete těšit na skupinový trénink, kterého se absolutně nemusíte bát. „Podle žádosti skupiny budeme společně trénovat 5 nebo 10 km, poradím vám, jak se na běh správně připravit, jak rozložit síly, pomohu se správným dýcháním a probereme i jak se najíst před závodem ,“ zve na své tréninky Radka.

 

Podrobnosti

Datum:
22. 9. 2017
Čas:
18:00


Nadcházející události