Aerobik studio Orel Dobříš slaví titul mistryň republiky  V červnu jsme s našimi závodními týmy zakončili letošní závodní sezónu, která vrcholila Mistrovstvím ČR ve II. výkonnostní třídě gymnastického aerobiku a finálovým závodem ligového závodu Žij pohybem.

  V neděli 28. května na závodech MČR v Kutné Hoře vybojoval tým Kadetek „S“ se skladbou Can‘t Stop titul mistryň republiky ve II.VT v kategorii step aerobik 11 až 14 let. Mladší tým kadetek se skladbou FIFA Girls získal na MČR třetí místo.
  V pátek 2. června uzavřel sezónu juniorský taneční tým, který nás reprezentoval na finále Česko se hýbe v Praze s taneční sestavou s názvem Kotkas, a přivezl krásné bronzové medaile. Stejný kov vybojoval i náš úplně nejmladší tým dětí v kategorii aerobik show se skladbou Rebelky.

  Poslední ligové závody a zároveň finále série závodů Žij pohybem se konalo 4. června v Praze. Těchto závodů se účastnily všechny naše stepové týmy a všem to na stupni vítězů zacinkalo. Kadeti „M“ získali v lize „A“ celkové druhé místo a stříbrný pohár za ligu. Kadeti „S“ získali v lize „A“ celkové druhé místo a stříbrný pohár za ligu. Junioři získali první místo v lize „B“ a bronzový pohár za celou ligu. Dospělí step získali druhé místo v lize „A“ a bronzový pohár za ligu.

  Všem týmům moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci našeho studia i města Dobříše. Jsme na naše svěřenkyně náležitě hrdé a přejeme jim do dalších závodů hodně úspěchů. Teď si užijte zasloužený odpočinek od soutěží a těšíme se, že se opět v plné síle sejedeme na letním srpnovém soustředění v RS Štědronín u Zvíkova.

  I když dětem již začaly prázdniny, u nás ve studiu je stále rušno. V průběhu července a srpna se sejdeme při oblíbených prázdninových Sport campech pro děti. Jednou týdně, každý pátek v 10.00, pořádáme cvičení pro batolátka a i rozvrh pro dospělé je velmi pestrý. A tak se těšíme, že si k nám o prázdninách přijdete zacvičit.

  Již během srpna zveřejníme nový rozvrh dětských kurzů, na které můžete své děti přihlašovat prostřednictví e-mailu info@aerobikdobris.cz. Moc se na všechny děti v dalším školním roce těšíme.

  Přejeme všem krásné léto, plné pohody a krásných zážitků.
  Aktuální informace o provozu naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Kolektiv ASOD  Předchozí článekDobříšská plavkyně v La Manche
  Další článekPrůběh školního festivalu School fest a poděkování