6. září do Sokola  V letošním cvičebním roce začneme v Sokole cvičit 6. září. Na všechny naše cvičence se moc těšíme a rádi přivítáme i cvičence nové. Sokol nabízí širokou škálu cvičebních hodin pro všechny věkové kategorie. V Sokole se scházejí nejen dospělí a senioři, ale i děti a mládež.
  Pro děti Sokol nabízí cvičení všestrannosti, kde se naši sokolíci všestranně pohybově zdokonalují, v rámci hodin cvičí s různými pomůckami, na nářadí, trénují prvky z gymnastiky a akrobacie, hrají nejrůznější sportovní i dětské hry. Oddíly předškolátek se i v letošním cvičebním roce zapojí do celorepublikového projektu Se Sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky.
  Dále v Sokole probíhají pro děti tréninky aerobiku, rope skippingu a florbalu. Mládež a dospělí mohou navštěvovat hodiny tanců, zdravotního cvičení, volejbalu, nohejbalu, badmintonu, florbalu, ale i boxu a šipek.
  Více informací o jednotlivých oddílech naleznete na sokolských webových stránkách www.sokoldobris.cz nebo na facebooku: www.facebook.com/TJSokolDobris.

  Na podzim máme v plánu uspořádat již tradiční akce. Opět se zapojíme do sokolského projektu Sokol spolu v pohybu, který letos proběhne od 23. do 30. září. Během týdne můžete nezávazně vyzkoušet jakékoli cvičení. V sobotu 25. září od 10.00 do 12.00 pořádáme pro děti v rámci této akce Opičí dráhu, čímž se zároveň zapojujeme do Evropského týdne sportu.

  Potkat se s námi můžete i při akcích pořádaných městem Dobříš, zapojíme do Dobří(š) spolu v pohybu, chybět nebudeme také 12. září na Zažij město jinak.

  Těšíme se s vámi na shledanou.

  Za T. J. Sokol Dobříš
  Gita Otavová

  Reklama

  Předchozí článekLetní tábory oddílů dobříšského skautského střediska
  Další článekKrásné září přejeme z Dobříšku!