Zprávy ze základní školyNaše škola se druhým rokem zapojila do dobrovolné akce Krabice od bot. Všem dětem a rodičům moc děkujeme za krásně zabalené dárečky a hlavně za to, že i v této době myslí na druhé. Dárečky jsme odvezli do evangelického kostela na Dobříš. Doufáme, že udělají všem radost.

Dne 8. 12. 2022 navštívili žáci 2. oddělení školní družiny Čechovu stodolu v Bukové. Děti se nejdříve podívaly do pekla, jak to tam chodí a poté přešly do nebe. Celou dobu je doprovázel anděl, který je obdaroval dárečky. Nakonec si děti mohly vyrobit vánoční dekoraci a koupit drobné dárečky pro své blízké.

Žáci navštěvující 2. a 3. oddělení školní družiny navštívili dvě prosincové páteční odpoledne Památník Karla Čapka, kde pro ně byl nachystaný krásný program v podobě zdobení vánočních perníčků. Dětem šlo zdobení krásně od ruky a domů si odnesly dárkové sáčky se svými výrobky. Chtěli bychom poděkovat za pozvání a krásnou atmosféru.

8. 12. se konaly školní gymnastické závody, kterých se účastnila děvčata z naší školy. V soutěži družstev se umístila na velmi pěkném 1. a 2. místě.

Po covidové přestávce jsme se letos opět vrátili ke krásné tradici a uspořádali Vánoční zastavení. Děti vystoupily s vánočním programem, na kterém se sešla hojná účast rodičů, prarodičů i přátel a školy. Po vystoupení se všichni měli možnost pobavit a strávit příjemný vánoční čas společně. Nechybělo ani bohaté občerstvení.

Jana JandováPředchozí článekMuzikál „Čertovská pohádka“
Další článekZprávičky z mateřské školičky