Zprávičky z mateřské školičkyMilí čtenáři,
Vánoční svátky utekly jako voda a my jsme se s dětmi opět shledali v naší školce se spoustou zážitků a vyprávění. Užíváme si dárků od Ježíška, a abychom ty Vánoce nenechali odejít jen tak, prozpěvujeme si ještě písničky z vánočních besídek a vzpomínáme na báječné tvoření s rodiči.
Do nového roku jsme skočili po hlavě. Hned začátkem ledna se několik dětí zúčastnilo vyšetření zraku, které se konalo přímo v naší školce, a další den jsme se vydali do Pražského divadla Gong, kde jsme se stali diváky představení příběhu „Míša Kulička“. Jedno dopoledne nám v mateřské školce zpříjemnil i kouzelník Reno se svým králíčkem Bleskem. Měli jsme ve školce ovšem i návštěvu, která byla pro děti zcela nová a nevšední. Přijel za námi na návštěvu pan Tománek se svým životním příběhem. Pane Tománku, moc děkujeme za váš čas!
Vzpomínáte, jak jsme vám psali, že jsme se zapojili do soutěže DOMESTOS? S výsledky této soutěže přišla další příjemná zpráva. Vyhráli jsme ve vedlejší výhře 9. místo! Moc děkujeme všem, kteří se zapojili do pomoci naší školce ať hlasováním, nebo nákupem produktů Domestos. Obzvlášť bychom rádi poděkovali paní Nachlingerové a paní Měrkové, které nám pomáhaly s plněním úkolů, s fotografiemi a informovaností veřejnosti.
Teď už se těšíme, co krásného nám nachystá měsíc únor. Na viděnou zase za měsíc!

S pozdravem kolektiv MŠPředchozí článekZprávy ze ZŠ
Další článekPoděkování