Zprávičky z mateřské školičkyMilí čtenáři,
i tentokrát Vám přinášíme z huťské školky, prostřednictvím Nového směru, hrstku informací o tom, jak si děti užívaly podzimních říjnovo-listopadových týdnů, navzdory stále úřadujícího covidu-19.

První listopadové pondělí se školka po téměř dvoutýdenní karanténě otevřela. Mohly jsme tak s dětmi dokončit slibovanou Dýňovou slavnost spojenou s Halloweenským karnevalem. Děti si přinesly z domova krásné a vtipné masky, za což děkujeme rodičům, že s námi úzce spolupracují a podporují naše programy. Paní učitelka Vlaďka Vohralíková si pro děti připravila hudebně-taneční vystoupení, při kterém se převtělila do krásné čarodějničky Čárymíry, a tak mohlo začít halloweenské dopolední řádění dětí a paní učitelek v kostýmech. Postavička čarodějničky Čárymíry se dětem tak vryla do paměti, že při odpoledním spinkání ve třídě Sluníček chtějí děti uspávat její začarovanou říkankou. Další zábavný a poučný program Jíme zdravě a s chutí, jehož hlavním cílem bylo upevňování hygienických a stravovacích návyků, vnesl opět dětem úsměv do tváří s aktivním zapojením do vzdělávacího programu se zájmem a s radostí.

Také děkujeme panu Nechybovi při zprostředkování účasti děti při výlovu ryb, jak huťského rybníku, tak rybníku na Strži.

A nyní se budeme těšit na Mikulášské řádění začátkem prosince, které v současné situaci, která se děje na celém světě, bude muset zvládnout kolektiv MŠ sám a převtělit se do těchto nadpřirozených bytostí.

Pedagogický tým MŠPředchozí článekVedení města Dobříš v roce 2020
Další článekKopaná