Závodní sezóna v Aerobik studiu Orel Dobříš úspěšně odstartována  První dvě soboty v březnu proběhly ve znamení závodů, kterých se zúčastnila většina našich závodních týmů. V soutěži Žij pohybem, která se konala 4. března v Praze, byly úspěšné všechny naše stepové týmy. Juniorky se skladbou Bronx získaly stříbro, Kadetky S v nabité konkurenci se skladbou Can‘t Stop bronz a Kadetky M se skladbou FIFA Grils bronz v kategorii B. Všechny trenérky týmů, Klára Jandová, Kamila Paulová a Kristýna Bílková, odjížděly ze závodů spokojeny a namotivovány do dalších závodů.

  V sobotu 11. března se naše týmy rozjely na dvoje závody, a to do Plzně na závod Česko se hýbe a do Kolína na závod Mistry s Mistry. V Plzni měly svou závodní premiéru naše taneční týmy soutěžící v kategorii street dance. Junior dance tým Kotkas si vytančil bronzové medaile a tým senior vybojoval dokonce zlato se sestavou FBI. Trenérky Andrea Žádníková, Eliška Lohrová, Aneta Svobodová i děti byly nadšené. Zlato si z Plzně vezl i tým Děti show se sestavou Rebelky, pro které to byl již letošní čtvrtý medailový úspěch. Jsme na naše nejmladší závodnice opravdu pyšné. Ze závodu v Kolíně si zaslouženě vezly zlaté medaile naše juniorky z kategorie step a tým Kadetek S vystoupal na bronzovou příčku.

  Všem našim závodnicím, závodníkům a trenérům gratulujeme. Chtěli bychom poděkovat Nadaci ČEZ, od které jsme získali finanční prostředky na pořízení závodních dresů pro letošní sezónu.
  I u nás v orlovně to stále žije. V průběhu dubna můžete své děti přihlašovat na již tradiční Sportovní sobotu s Orlem, kterou chystáme 15. dubna, nebo se můžete s dětmi přijít podívat a vyzkoušet některý z rozběhnutých dětských kurzů.

  Aktuální informace o provozu studia včetně podrobných výsledků ze závodů naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekParkour – Angel Speed Cup
  Další článekDobříšek přeje krásné jaro