Voláme jaro z Dobříšku!Kdy jindy myslet na jarní očistu než v březnu? Workshop Jarní očista s aromaterapií, pod vedením odborné aromaterapeutky Markéty Liškové, se u nás bude konat již 16. března od 14 do 16 hodin. Nahlédneme pod pokličku TČM, seznámíme se s orgány a jejich drahami, které mají na jaře svůj aktivní čas, a přiřadíme si k nim vhodné oleje.

Dále pro vás máme připravenu přednášku na téma Sladění péče o rodinu a podnikání s Mgr. Hanou Sobotkovou. Přednáška se uskuteční 18. března od 19 do 20 hodin.

Od 20. března bude opět v našem centru probíhat akce OSENÍ v Dobříšku ZDARMA, při které máte možnost vyzvednout si ve všední dny mezi 8.00 a 12.00 připravený kornoutek. V ostatní čas bude (do vyčerpání zásob) osení k odběru do vlastní nádoby či sáčku před naším centrem.

S týmem Dobříšku se máte možnost potkat 23. března na akci VELIKONOČNÍ STEZKA A TVOŘENÍ V DOBŘÍŠKU.
Velikonoční stezka bude začínat ve 13.30 hodin a je potřeba se na ni předem registrovat s tím, že na každé registrované dítě bude čekat velikonoční odměna. Následné tvoření pro děti od dvou (v doprovodu dospělého) do 12 let bude probíhat od 14 do 16 hodin a je zdarma.
Od 16 hodin bude zahájena VÝROBA VELIKONOČNÍHO VĚNCE pro dospělé. Registrace předem je nutná.

Náš březnový program uzavřeme přednáškou Komunikace jako základní pilíř rodinné pohody s Mgr. Kateřinou Neubauerovou, DiS. Termín přednášky je 25. března od 19.00 do 20.30 hod.

Závěrem nám dovolte připomenout možnost registrací do letních příměstských táborů s Dobříškem. Více na našem webu.

Od 4. do 8. března mají děti jarní prázdniny a kroužky u nás plánovaně neprobíhají. Také plánovaně nemáme lekce v rozvrzích od 28. března do 1. dubna včetně.

Kontaktujte nás: info@dobrisek.cz nebo na tel. čísle 608 906 559.
Veškeré registrace jsou možné na RC Dobříšek, z. s. – Webooker.eu, www.dobrisek.cz, facebook.com/dobrisek, @rc_dobrisek

Tereza Studená,
Koordinátor RC Dobříšek, z. s.,
tel.: 608 459 559Předchozí článekSenzační tábory pro kluky i holky? To jsou Veselé příměšťáky!
Další článekPozvánka na noční vycházku za sovami v okolí Dobříše