Virtuální veletrh středních škol Středočeského krajeSrdečně zveme k návštěvě Virtuálního veletrhu středních škol Středočeského kraje, který připravila Krajská hospodářská komora Střední Čechy ve spolupráci se středními školami v regionu. Portál je k dispozici žákům ZŠ a jejich rodičům, ÚP v regionu a všem, které zajímají středočeské školy.

Webová stránka obsahuje přehled středních škol Středočeského kraje, které měly zájem se na veletrhu prezentovat. Školy se na portále představují prostřednictvím videa nebo prezentace, k dispozici jsou i náborové materiály a také termíny on-line dní otevřených škol. Více jak 60 středních škol Středočeského kraje chce touto formou oslovit žáky 8. a 9. ročníků ZŠ s nabídkou ke studiu právě na jejich škole. Na portále lze najít také nabídky některých firem, které mají studijní programy pro studenty SŠ. Pro letní měsíce jsou připravovány nabídky firem na brigády a praxe.

Odkaz na Virtuální veletrh středních škol Středočeského kraje: http://www.khkstrednicechy.cz/virtualniveletrh/

Další informace: Vladislava Šizlingová, e-mail: sizlingova@komora.cz, tel. + 420 702 020 489Předchozí článekZákladní škola Lidická: Leden v naší škole
Další článekSdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši