Malé ohlédnutí za říjnem v Sokole  Konečně se vracíme k pořádání tradičních akcí. V sobotu 2. října uspořádal oddíl žen bazárek oblečení, obuvi a sportovního vybavení. Den sokolstva jsme oslavili 8. října. Jako připomínku na tragické události, které postihly sokolstvo během 2. světové války, jsme uspořádali Večer sokolských světel. Sešli jsme se u pomníku 2. světové války, odkud jsme se s lampiony vydali k rybníku Papeži. U rybníka jsme zapálili sokolská světla a pustili je po vodě. Akce byla velice zdařilá a těšila se hojné účasti. Všem účastníkům děkujeme za příjemnou atmosféru.
  Mezi dalšími proběhlými říjnovými akcemi bychom mohli jmenovat tradiční pouštění draků nad rybníkem Bzdinka nebo šipkařský turnaj.
  Děkujeme Tiskárně a grafickému studiu Petr Dvořák za podporu našich akcí formou vytisknutí plakátů.
  Naše oddíly naplno fungují. Členové tanečního oddílu už získali několik medailí, florbalisté odehráli spoustu zápasů a oddíl žen už zase baví svými tanečními vystoupeními.

  A co nás čeká?
  Na 4. prosince plánujeme mikulášskou zábavu pro děti. Děti se mohou těšit jednak na taneční zábavu, soutěže, ale i na vánoční zvyky a samozřejmě na příchod Mikuláše a jeho družiny.

  Za T. J. Sokol Dobříš
  Gita Otavová

  Reklama

  Předchozí článekKlub důchodců Dobříš, tak trochu z historie i současnosti
  Další článekTomáš Krejčí končí sezónu jako nejlepší hráč v České republice!