Rodinné centrum Dobříšek spouští nové on-line kurzyDíky finanční podpoře města Dobříš s radostí oznamujeme spuštění kurzů Youtuber, Kreslení komiksů, Práce na počítači pro seniory, Předporodní seminář, Talentová přípravka a Výtvarné umění napříč technikami – Malování pro seniory, vše realizováno on-line. K tomu navíc i naše originální on-line kurzy: Předškolák, Tvůrčí psaní, Keramika pro děti a Keramika pro dospělé. Také probíhají všechny naše jazykové kurzy, setkáváme se přes obrazovku z našich domovů.
I on-line se můžeme vzdělávat a bavit! Veškeré informace o kurzech na www.dobrisek.cz, registrace na dobrisek.webooker.eu.

Postupně se také plní příměstské tábory, na některých již zbývají pouze poslední volná místa! Vše s garancí vrácení peněz, pokud by pořádání táborů znemožnila vládní opatření – my jsme ale optimisté! 🙂

Do 5. dubna také běží akce o KRASLICOV 2021, umístí se město Dobříš na vrchních příčkách? Vyrobte či namalujte vajíčka o velikosti min. 30 cm, vyvěste je na viditelné místo a pošlete nám fotku na info@dobrisek.cz, kde počítáme vajíčka!

V dubnu nás také čekají dvě zajímavé on-line přednášky na téma Příprava jídla pro děti 1–3 roky, 12. dubna v 17.30, a Příprava jídla pro děti 3–6 let, 26. dubna v 17.30, které se zaměří na zdravé, chutné a efektivní vaření se zajímavými tipy a inspiracemi. Přidáte se k nám?

Gratulujeme všem účastníkům sportovní výzvy Medvědi nelení, kterou jsme pro všechny děti (a dospělé) připravili zcela zdarma. Byli jste úžasní! A zde slíbených nejrychlejších deset:  Kristýna K., Dominik M., Lucka M., Vojta M., Natálie P., Filip Z., Gabriela M., Míša D., Adam D., Tereza a Adéla A. Průměrný a zároveň nejčastěji uváděný čas byl 12 minut, skvělá práce!

Stále také běží dotované individuální poradenství v oblastech výchovy, rodiny, adiktologie, psychomotorického vývoje a sociálního poradenství. Využijte této nabídky jako pomoci v rámci primární prevence. Není slabý ten, kdo požádá o pomoc, naopak je projevem síly změnit svou situaci. A aktuálně to není snadné pro většinu z nás, proto spolupracujeme s odborníky, kteří vám mohou pomoct.
Projekt individuálního poradenství je spolufinancován MPSV a městem Dobříš.

Srdečně zdraví celý tým RC DobříšekPředchozí článekInformace ze Základní školy Dobříš, Komenského nám. 35
Další článekNovinky ze Skřítkova