Příměstské tábory 2020 „Letem světem“

Zdroj foto: Pixabay


1. Turnus: 13.–17. července 2020 s Danielou Koubkovou – PLNĚ OBSAZENO

2. Turnus: 20.–24. července 2020 s Klárou Sudovou – pro děti od 5 do 7 let
Hurááá!!! Je tady tvůj první tábor. Neboj, půjde nám to – společně se naučíme, jak to na táboře chodí a co všechno se dá dělat. Uvidíš, i bez maminky bude legrace. Budou nám totiž pomáhat zvířátka. LETEM SVĚTEM se s nimi poznáme a budeme si „na ně“ a „s nimi“ hrát, kreslit, cvičit a dovádět. A protože jsme všichni ještě „malíčci“, všechno půjde v klidu, pomalu a v pohodě.
Nezapomeň, úsměv s sebou!

3. Turnus: 27.–31. července 2020 s Johanou Pogranovou – pro děti s ukončenou 1. třídou ZŠ – 11 let
Dětský tábor plný zábavy a pohody. Týden s dětmi, které se nerady v létě nudí a mají rády kolektiv. Zaměřujeme se hlavně na spojení kreativního tvoření a pohybu. Děti se vyblbnou hraním týmových her a při práci s různými materiály si vyzkoušejí svoji zručnost a připraví se na další dobrodružství. Každý den je jiný a každý den se děti dozví něco nového. Nemine nás ani výlet. Odměna je také důležitá, a tak samozřejmě nebude chybět! Na konci týdne si každý odnese nějaký dáreček. Těšíme se na vás!

4. Turnus: 3.–7. srpna 2020 s Miro Pogranem – pro děti s ukončenou 1. třídou ZŠ – 11 let
Proleťme se spolu nádherným světem umění a tvořivosti. Společně si vyzkoušíme nejrůznější výtvarné techniky a grafické postupy, dozvíme se spoustu zajímavostí, ale budeme si také hrát a hýbat se. Tábor pro děti, které se nebojí barev, štětců a papíru, objevování a nových výzev.

5. Turnus: 10.–14. srpna 2020 s Petrou Šandlovou ml. a Petrou Šandlovou st. – pro děti od 7 do 11 let
Zveme všechny mladé a odvážné cestovatele, kteří mají odvahu a chuť poznat vzdálené krajiny nejen Dobříše, ale i celého světa, do týmu Petra a Péťa. Naše cestovatelské bádání začne v Dobříšku a kdo ví, kam nás cesta zavede?! Procestujeme spolu světadíly zeměkoule a pokusíme se vyluštěním kvízu a rébusu dozvědět zajímavosti o různých koutech světa. K tomu budeme potřebovat fyzickou zdatnost, schopnost zvládat překážky, nadšení, a především úsměv na tváři.

6. Turnus: 17.–21. srpna 2020 s Klárou Sudovou – pro děti od 7 do 11 let
Chemie, fyzika, matika a příroďák? NÉÉÉ! Vždyť jsou prázdniny! Tak to vše pojďte jen tak LETEM SVĚTEM poznat z trochu jiné strany. Což takhle vytvořit vlastní sopku, sestrojit lávovou lampu nebo zjistit, jak to, že si fakýři stelou na hřebíkách?! Svět je (i ten v chemii, matice a příroďáku) docela zábava, tak sbalte batoh a přijďte s úsměvem.

Více informací na www.dobrisek.cz nebo na tel.: 608 906 559.
Cena za turnus je 2 390 Kč.
(Cena zahrnuje teplý oběd, pitný režim po celý den, výtvarný materiál.)

Reklama

Předchozí článekRadek Vystyd: Nechtěli jsme muzeum, které by bylo zaměřené pouze na rukavice
Další článekVýstava k výročí Rukavičkářských závodů Dobříš