Pozvánka do Polyglot klubu Dobříš!Připojte se k nám a vytvořte si komunitu lidí, kteří se společně učí nové jazyky, poznávají nové kultury a navazují zajímavá přátelství. S Polyglot klubem Dobříš najdete to, co hledáte – bezplatnou příležitost pro zlepšení svých jazykových dovedností a možnosti trávit příjemné večery se společností stejně naladěných lidí.

„Polyglot klub je v zahraničí zakládán za účelem vytvoření komunity lidí, kteří chtějí komunikovat v cizím jazyce, poznávat nové kultury a zajímavé lidi. A protože Dobříš je poměrně hodně mezinárodní a cizí jazyky jsou v této lokalitě velmi populární, nedalo mi to a založila jsem Polyglot klub Dobříš pro pravidelné setkávání pro všechny zájemce. Cílem je si popovídat v různých jazycích a strávit příjemný večer se společnosti ostatních,“ říká k novému projektu v Dobříši jeho zakladatelka Veronika Liotard.

Účastníci setkání mají vždy k dispozici stoly, které jsou označeny daným jazykem. „Budu ráda, když mě budou zájemci o setkání kontaktovat například skrze FB Polyglot klub Dobříš,“ vyzývá všechny zájemce Veronika.

Setkání jsou úplně zdarma a otevřeny všem, kteří zvládnou základní konverzaci v cizím jazyce. Ať už se chcete učit angličtinu, francouzštinu, němčinu, španělštinu, ukrajinštinu nebo jakýkoliv jiný jazyk, Polyglot klub Dobříš je pro vás to pravé místo. Akce je určena také pro cizince, kteří chtějí slyšet svůj rodný jazyk anebo popovídat česky, i na to je Veronika Liotard připravena.

Pojďte si procvičit cizí jazyk formou konverzace v příjemném prostředí a s fajn lidmi! Těšíme se na vás na dalším setkání, které se uskuteční 22. května v 19.00 hod. v restauraci U Tří statkářů!

Zpracovala DHPředchozí článekDobříšek přejehezké jaro
Další článekÚspěšná nominace na republikové finále v gymnastice