Otevíráme lesní základní školu

ZŠ Dítě v leseV září 2017 se otevřou brány nové lesní základní školy, která je určena pro žáky prvního stupně a navazuje svou filozofií na naši lesní školku. Výuka se bude odehrávat v krásném prostředí lesní školky v Mokrovratech dle nejmodernějších vzdělávacích proudů. S láskou budeme vytvářet kreativní a motivující prostředí pro vývoj maximálně šestnácti dětí ve smíšené malotřídce. Naší velkou inspirací je intuitivní pedagogika, která klade důraz na osobnost učitele a vytváří otevřený prostor pro přirozený rozvoj dítěte.

Principy lesní základní školy: Vztah k sobě a světu jako celku, sebehodnocení jako nejvyšší forma hodnocení, rozproudění energie v těle, pobyt v přírodě, kritické myšlení, pěstování sebedůvěry, vnitřní motivace, učení se v souvislostech.

Zápis do naší lesní školy proběhne v dubnu 2017, pro přesné datum sledujte naše webové stránky. Ale pokud vás naše iniciativa zaujala, kontaktujte nás už nyní na tel. 732 64 35 76, na emailu: zs.ditevlese@sezam.cz. Aktuální informace naleznete na www.ditevlese.cz.Předchozí článek2. místo v okresním kole vybíjené chlapců 2. a 3. tříd
Další článekHrajeme si na školu