NZDM Terén a rok 2021Vzhledem k častým změnám v souvislosti s covidem-19 (vládní opatření) došlo k několika změnám i u nás v klubu. Cílem změn je větší dostupnost služby dětem. V online prostoru nás najdou na facebooku i instagramu, snažíme se informovat, ale také zabavit. Kvízy vkládané do stories bývají hodnoceny velmi kladně. Skrze zprávy pak řešíme náročnější soukromá témata. Pro mnoho dětí je snazší svěřit se skrze zprávu než tak učinit osobně.
O jarním monitoringu jsme již v místních médiích informovali, výstupem byly v červnu realizované koloběžkové závody.

Ve spolupráci se školami jsme v září „odstartovali“ projekt Streetwork na ZŠ. Každé pondělí a středu nás vždy ve stejnou dobu mají žáci možnost oslovit nebo odmítnout. Představíme dětem sebe, službu, nabídneme letáček a případnou pomoc.

Ve středu jsme prodloužili otevírací dobu klubu. Od pondělí do čtvrtka je tak klub pro děti otevřen až do 18 hod. V průběhu týdne nás mohou děti potkat/kontaktovat nejen v klubu či u škol, ale rovněž probíhá takzvaný příklubový street, kdy pracovníci procházejí město a děti s nabídkou využití služby oslovují.
Na každý měsíc plánujeme ve spolupráci s dětmi program, který je zveřejněn na našem fb, ig a webových stránkách organizace.


Program KLUBU TERÉN – leden 2022

Těší se na vás Kiki, Lucka, Barča a Radan

3. 1. pondělí – Beseda na téma: Vánoce a finance
6. 1. čtvrtek – Novoroční předsevzetí / zdravý životní styl
12. 1. středa – Sebepojetí
20. 1. čtvrtek – Mezinárodní den objímání (diskuze: Potřeby a jejich naplňování ve vztahu)
26. 1. středa – turnaj v Nintendo Wii

Tým NZDM TerénPředchozí článekPoděkování za vánoční dárky v rámci akce Krabice od bot
Další článekSpolupráce škol na Dobříšsku a Novoknínsku byla, je a bude