Nabídka práce: Městský úřad Dobříš

Městský úřad Dobříš, zastoupený tajemníkem městského úřadu, vyhlásil výběrové řízení na obsazení 1 pracovního místa: „sociální pracovník (m/ž)“.

Pracovní náplň:
– výkon činností sociální práce v přenesené působnosti
– výkon funkce sociálního kurátora
– poskytování základního a odborného sociálního poradenství
– výkon veřejného opatrovnictví
– romský poradce
– ustanovení zvláštního příjemce dávky důchodového zabezpečení
– stanovení výše úhrady za stravu a péči u dětí umístěných do domova pro osoby se zdravotním postižením na základě rozhodnutí soudu o nařízení ústavní výchovy nebo předběžného opatření
– sociální pohřby
– šetření a doporučení k bytům zvl. určení
– spolupráce s krajem při určování sítě sociálních služeb na území kraje

Pracovní poměr: na dobu určitou (zástup za MD/RD)

Platová třída: 11 (podle započitatelné praxe od 25 280 Kč do 37 170 Kč)

Zvláštní příplatek: 1 000 Kč

Osobní ohodnocení: po uplynutí zkušební doby podle dosahovaných výsledků až 25 % PT

Možný nástup: od 1. 8. 2024 nebo dle dohody

Další požadavky:

  • orientace v právním řádu ČR – zejména znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zákona č. 111/2006 Sb., o hmotné nouzi
  • schopnost samostatného rozhodování i týmové práce
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu flexibilita a spolehlivost
  • pečlivost, systematičnost, přesnost, důslednost
  • pokročilá znalost práce na PC – MS Office
  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)
  • ochota se dále vzdělávat
  • zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou
  • praxe ve státní správě či samosprávě výhodou

Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 15. 5. 2024 do 13.00 hod., na adresu: Městský úřad Dobříš, Mírové náměstí 119, 263 01 Dobříš.

Obálku označte heslem: „VŘ – sociální pracovník“. Nebo ji zašlete spolu s přílohami na epodatelna@mestodobris.cz.

Bližší informace poskytne Mgr. et Mgr. Jana Šídová, vedoucí sociálního odboru, na tel. 318 533 370 nebo e-mailu sidova@mestodobris.cz.

Městský úřad Dobříš, zastoupený tajemníkem městského úřadu, vyhlásil výběrové řízení na obsazení 1 pracovního místa: „referent/ka stavebního úřadu“.

Pracovní náplň: výkon obecného stavebního úřadu

Pracovní poměr: na dobu neurčitou

Platová třída: 9 nebo 10 (podle dosaženého stupně vzdělání a získání zkoušky ZOZ) (podle započitatelné praxe od 21 710 Kč do 34 370 Kč)

Osobní ohodnocení: po uplynutí zkušební doby podle dosahovaných výsledků až 40 % PT

Možný nástup: od 1. 6. 2024 nebo dle domluvy

  • orientace v právním řádu ČR – zejména orientace v legislativě vztahující se ke stavebním předpisům (především stavební zákon a prováděcí vyhlášky)
  • komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu
  • flexibilita a spolehlivost

Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 13. 5. 2024 do 14.00 hod., na adresu: Městský úřad Dobříš, Mírové náměstí 119, 263 01 Dobříš.

Obálku označte heslem: „VŘ – referent/ka SÚ“. Nebo ji zašlete spolu s přílohami na epodatelna@mestodobris.cz.

Bližší informace poskytne Ing. Alena Harmanová, vedoucí odboru výstavby a životního prostředí, na tel. 318 533 380 nebo e-mailu harmanova@mestodobris.cz.

Podrobné informace, přihlášky a další náležitosti k jednotlivým výběrovým řízením naleznete na internetových stránkách města v sekci – Občan a úřad – Městský úřad – Volná pracovní místa.

Zpracovala DH

Předchozí článekKvětnové zprávy Základní školy Dobříš, Komenského nám. 35
Další článekDen Země v Dobříši aneb Poznávání říše hub