Městský úřad Dobříš vyhlašuje výběrové řízení na dvě klíčové poziceMěstský úřad Dobříš otevírá výběrové řízení na obsazení dvou pracovních pozic, konkrétně referenta/ky na úseku místních poplatků a správce ICT. Tímto krokem úřad posiluje svůj tým a hledá kvalifikované kandidáty, kteří jsou připraveni přispět k efektivnímu fungování města.

„Město Dobříš je známé svým pečlivým přístupem k veřejné správě a k poskytování kvalitních služeb občanům,” uvedl tajemník Městského úřadu Dobříš, „hledáme kandidáty, kteří jsou motivovaní, kompetentní a připravení poskytnout vynikající služby našim občanům.”

První pozice, referent/ka na úseku místních poplatků, je zaměřena na zajišťování komplexní agendy správy místních poplatků a vymáhání pohledávek v daňovém řízení. Druhá pozice, správce ICT, vyžaduje kandidáta s technickým zaměřením, který bude zodpovědný za správu a údržbu informačních a komunikačních technologií města.
Obě pozice nabízejí atraktivní pracovní podmínky, včetně pěti týdnů dovolené, pěti dní zdravotního volna, příspěvku na penzijní pojištění a stravování, stejně jako odměny při významných životních a pracovních výročích.

Městský úřad Dobříš vítá žádosti od všech zájemců, kteří splňují kvalifikační požadavky.

Přihlášky na pozici referent/ka na úseku místních poplatků je možné zaslat poštou nebo e-mailem do 8. července 2024. Pro bližší informace kontaktujte Ing. Šárku Tomáškovou, vedoucí finančního odboru, na tel. 318 533 340 nebo e-mailu tomaskova@mestodobris.cz.

Přihlášky na pozici správce IT je možné podávat do 10. července 2024. Bližší informace poskytne pan Radek Svajčík na tel. 602 119 453 nebo e-mailu svajcik@mestodobris.cz.

Zpracovala DHPředchozí článekDobří(š) nejen v pohybu – výzva
Další článekNa horké počasí jsme připraveni! Máme v Dobříši další mlhopítko