Matěj Ruppert se svou kapelou hodlá roztančit Dobříš

Zdroj foto: FB kapely Monkey Business


Monkey Business je česká hudební skupina hrající pop a funk. Byla založena v roce 1999 a hraje dodnes. A právě Monkey Business se zpěvákem Matějem Ruppertem budou hlavními hosty letošních Dobříšských májových slavností. Využili jsme proto příležitosti a položili jsme frontmanovi kapely pár otázek…

Matěji, mohl byste nám v krátkosti představit současnou kapelu Monkey Business?
Kapela se skládá ze šesti roztomilejch, občas trošku divokejch pejsánků a jedný překrásný a moc šikovný fenečky. Zpíváme o všem veselém i smutném, co nás zrovna potká na tom našem cvičáku jménem život :-).

Právě začínáte své nové turné a jednou ze zastávek bude i Dobříš. Už jste tu někdy koncertovali nebo znáte naše město Vy sám nějak jinak?
Ano, už jsme u vás hráli a já to vaše městečko mám moc rád. Moje manželka u vás dokonce chodila na gympl a my se vždycky s tátou cestou na chalupu na Šumavu u vás stavovali na zmrzku. Samozřejmě, že velmi často jezdím do vašeho krásného zámku.

Chystáte se na koncertě v rámci Dobříšských májových slavností zahrát staré pecky i nové singly?
Ano, hrajeme starší věci, ale teď hrajeme opravdu dost písní z poslední desky a nemůžeme se jich nabažit.

Vaše kapela je jednoznačně známá svými originálními kostýmy a jedinečnou show. Prozradíte nám, v jakých kostýmech přijedete k nám a něco málo o jejich vzniku?
Je to čím dál těžší, to vymejšlet, ale nelze jinak. Já si prostě nedovedu představit, že bych vystoupil jen tak v civilu. Ale co bude na Dobříši, to bude překvapení.

Mohou se Dobříšáci těšit na autogramiádu, focení nebo třeba i na to, že si s nimi dáte pivko?
Určitě se rádi podepíšeme, vyfotíme, a i si rádi dáme sklenku, samozřejmě hlavně s dobříšskými děvčaty :-). Nebráníme se ani darům, pamlskům a krajovým specialitám. Já tak rád chroupu sušená vepřová ouška :-).

Je něco, co byste vzkázal Dobříšákům a lidem chystajícím se na slavnosti?
Přijďte všichni, takovej tanec jste už dlouho nezažili :-).

Zpracovala DH
Zdroj foto: FB kapely Monkey Business

Reklama

Předchozí článekPozvánka na dobříšský divadelní festival
Další článekDopravní informace – Dobříšské májové slavnosti