Léto na tenisových kurtech TenisCentrum Dobříš  Letní prázdniny se pomalu blíží a v tenisovém centrum jsme i letos připravili spoustu akcí, na které se můžete přijít podívat.

  Hned na začátku července začínají již tradiční tenisová soustředění. Největší tenisovou akcí tohoto roku bude mistrovství České republiky starších žákyň, které se bude konat v termínu od 25. 7. 2021, kdy proběhne slavnostní losování, a vyvrcholí 31. 7. 2021 velkým finálovým zápasem. Tento turnaj se po roce opět vrací na dobříšské dvorce a přivítá 48 nejlepších hráček z celé České republiky. V minulosti se turnaje účastnila i letošní vítězka juniorského turnaje Roland Garros – Linda Nosková.
  Během léta proběhne několik celostátních turnajů v různých věkových kategoriích, kde budeme moci sledovat a povzbuzovat hráče našeho klubu. V polovině května již proběhl krajský přebor mladších žáků.

  Vítězem tohoto turnaje se stal dobříšský hráč – Tomáš Krejčí, který si tímto vítězstvím zajistil účast na letním mistrovství České republiky mladších žáků, které se bude konat v Liberci v termínu 6.–11. 7. 2021. Tomáš se účastnil i prvního letošního turnaje mladších žáků kategorie A, který se konal ve Frýdku-Místku a kde potvrdil roli 1. hráče celostátního žebříčku v této kategorii, když dokázal tento turnaj vyhrát.
  Druhým hráčem, který se představí na mistrovství České republiky v kategorii babytenis, je Danielka Michálková, která si svoji kvalifikaci vybojovala na krajských přeborech v Rakovníku, kde obsadila 3. místo.

  Naplno se konečně rozběhl i život na tenisových kurtech a díky tomu můžeme uspořádat tradiční letní soustředění pro děti. Těchto soustředění se mohou účastnit i děti, které mají zájem se s tenisem seznámit a vyzkoušet si ho.

  Přijďte se podívat na nejlepší český tenis, podpořit naše hráče anebo si zahrát a dát si něco dobrého.

  Podrobné informace ke všem akcím můžete sledovat na našich webových stránkách a sociálních sítích – facebooku a instagramu.

  Za TenisCentrum Dobříš
  Eliška Beranová

  Reklama

  Předchozí článekStadion V Lipkách opět ožívá fotbalem
  Další článekPrvní jarní stanování Dráčat