Letní Kino na kolečkách DobříšPřijďte se podívat na speciální promítání pod širým nebem, české filmové novinky a užít si večer v krásném prostředí zámeckého anglického parku.
První červnové promítání Kina na kolečkách navštívily desítky diváků a z nového místa i stylu sezení byli všichni návštěvníci nadšeni. Letos je totiž sezení řešeno piknikovou formou, a tak je třeba nezapomenout s sebou vlastní deku nebo karimatku. Prostor zámeckého anglického parku je vždy otevřen hodinu před zahájením promítání a k dispozici je malé občerstvení v podobě několika druhů popcornu, alkoholických i nealkoholických nápojů. Na místě je zajištěno také mobilní WC.

Program letního Kina na kolečkách Dobříš

9. července 2020 od 21.45 hod. – speciální promítání s Princeznou ze mlejna

Speciální promítání je připraveno k příležitosti slavnostního otevření nově zrekonstruovaného zámeckého francouzského parku.
Pro zájemce budou před samotným promítáním připraveny komentované prohlídky nově zrekonstruovaného parku, na které si můžete rezervovat místo na recepci zámku už nyní. Více informací naleznete přímo na webových stránkách www.zamekdobris.cz. Následovat bude promítání filmové pohádky Princezna ze mlejna.


15. července 2020 od 21.45 hod. – Vlastníci

Diváci se v tomto případě mohou těšit na české komediální drama z roku 2019.
Příběh, který vychází ze hry Společenství vlastníků, nás přivede na schůzi a do společnosti různých lidí s odlišnými názory na dům, ve kterém bydlí. Někdo ho chce idealisticky zachránit, jiný vše jen komentuje, dalšího zajímá řádný průběh schůze…
V hlavních rolích hrají: Tereza Ramba, Vojtěch Kotek, Dagmar Havlová, Jiří Lábus, Pavla Tomicová, Ondřej Malý a další.


5. srpna 2020 od 21.00 hod. – 3BOBULE

Oblíbenou vinařskou komedií a jejím v řadě již třetím pokračováním zakončíme letošní letní dobříšské kino.
3BOBULE jsou filmovou novinkou tohoto roku. Tentokrát se však hlavní postavy Klára a Honza po mnoha sklizních stali rodiči a jeden druhému se odcizili. Pro Kláru s Honzou nastává rozhodující čas vinařského roku – vinobraní. Honza se za dramatických okolností po letech setkává s kumpánem Jirkou. Ten se nadšeně hrne do návštěvy Moravy, aby pomohl se sklizní… Honza s Klárou mají však sami problémů nad hlavu.
V hlavních rolích hrají: Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský a další.

Redakčně zpracovánoPředchozí článekÚprava úředních hodin
Další článekSdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši