Lednové novinky v Aerobik studiu Orel Dobříš  Nový rok začal a my přicházíme s doplněním nabídky sportovních kroužků v našem rozvrhu dětských kurzů. Máme velkou radost, že všechny kurzy batolátek jsou v současné době plně obsazené, ale chceme vyhovět vašim požadavkům, a tak od února otevřeme ještě jeden. Bude pravidelně každý pátek od 9.00 hod. Pro velký zájem o předškolní kategorie dětí od 4 do 6 let otevíráme nově kurz Gymnastika hrou, který povede oblíbená lektorka Barbora Pechmannová vždy ve čtvrtek od 15.00 hod. Do obou kurzů se můžete přihlašovat již v průběhu ledna do naplnění kapacity kurzu.
  28. ledna bude pro děti opět připravena již několikátá Sportovní sobota v tomto školním roce. Celý den si děti spolu s našimi lektory užijí spoustu legrace, ale hlavně si zasportují i něco vyrobí. Program pro děti je zajištěn od 9 do 16 hodin včetně svačin i oběda a děti rodičům vrátíme plné zážitků, unavené a šťastné ☺.

  Všem příznivcům našeho studia a čtenářům Dobříšských listů bychom chtěli popřát do roku 2023 všechno dobré, pevné zdraví a hodně štěstí. Celý kolektiv lektorů je připraven na cvičení a těší se na vás. Nezapomeňte, že cvičení způsobuje zdraví a radost!

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým ASOD  Předchozí článekV Sokole ani v lednu na pec si nesednu
  Další článekŘímskokatolická farnost Dobříš