Jarní události z Aerobik studia Orel Dobříš  Naše závodní týmy se i v dubnu činily a do sbírky nám opět přibyly další medaile. Tentokrát ze závodů Mistry s mistry 2. dubna ve Světlé nad Sázavou, kde náš stepový tým kadetek se skladbou Can‘t Stop ve velké konkurenci vybojoval zlato a tým juniorek se skladbou Bronx stříbro. Úspěšný byl i taneční tým senior street dance se skladbou FBI, který získal na tanečních závodech Czech Dance Tour v Praze 25. března již svoje druhé zlato v letošní sezóně. V závodní sezóně pokračujeme i v květnu a v červnu, tak nám ještě držte palce.

  I když teprve začíná jaro, my už se moc těšíme na letní prázdniny. Již dvanáctým rokem pro děti ve věku 6–12 let připravujeme příměstské tábory s názvem Sport campy, které jsou určené pro všechny děti, které se chtějí naučit novým dovednostem a poznat nové kamarády a hlavně pro ty, které se nechtějí o prázdninách ani trochu nudit. Letos proběhnou tři turnusy. Své děti můžete stále ještě zapsat na první a třetí turnus v termínech 10.–14. 7. a 14.–18. 8., kde je ještě pár posledních volných míst, druhý turnus je již plně obsazen. Děti se můžou těšit na celodenní výlet, sportování, návštěvu zajímavých míst, poznají neobyčejné hosty a další. Chtěli bychom poděkovat městu Dobříš za finanční podporu této akce i podporu naší celoroční činnosti.

  Nyní se již těšíme na Dobříšské májové slavnosti, kde můžete vidět náš podvečerní blok v 17 hod. u hlavního pódia nabitý vystoupeními všech dětí, které orlovnu navštěvují, i našich závodních týmů. Přijďte nás podpořit. Věříme, že si odnesete pěkný sportovní i kulturní zážitek.
  Jako partneři jsme se zapojili do projektu divadla Kruh „Roztančíme Dobříš!“. Cílem tohoto projektu je nácvik společné choreografie, která se po našem bloku na slavnostech zatančí. V průběhu května ještě všichni pilně nacvičujeme a pokud máte chuť se přidat, stačí nám dát vědět e-mailem nebo přes sociální sítě a my vás jednoduchou choreografii naučíme.

  Aktuální informace o provozu studia včetně podrobných výsledků ze závodů a jiných sdělení naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekÚspěšná nominace na republikové finále v gymnastice
  Další článekZámecké pozvání za krtečkem