Jarní plány Aerobik studia Orel Dobříš  Již teď v lednu plánujeme v našem studiu aktivity na další měsíce tohoto roku. Loni kvůli jarnímu lockdownu nebyl již tradiční dubnový víkend pro maminky s dětmi, tzv. Apalucha. Letos doufáme, že se uskuteční, a to v termínu 23.–25. 4. v Autocampu Sedmihorky v Českém ráji, kde je opravdu krásná příroda vhodná právě pro relax s dětmi. Náplní víkendu je cvičení jak dětí, tak i maminek, procházky, různé skupinové hry a zábava. Tento víkend je velmi oblíbený a vždy se nám všechna místa obsadí. Pokud nám situace dovolí, rádi bychom uspořádali další víkendové akce, jako je například Yoga víkend nebo Fit víkend a jiné akce i v prostorách našeho studia. Veškeré informace se dozvíte na našich sociálních sítích a na webu.

  Od ledna jsme našim závodním oddílům zprostředkovali on-line tréninky, aby se naše závodnice dostaly před jarní sezónou do formy. Podle kladných reakcí našich svěřenek je toto dobrá cesta, jak zůstat i v téhle době aktivní a udržovat spolu kontakt. Trenérkám se už po dětech hodně stýská. Proto pevně doufáme, že orlovna bude již v co nejbližší době otevřená a s dětmi se uvidíme i v tělocvičně.

  Nezapomeňte, cvičení způsobuje zdraví a radost!

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým ASOD  Předchozí článekOslavy 100 let MFK Dobříš se blíží
  Další článekTaekwondo: Největší školu bojových umění covid nezastaví